2737
2734

چند تا بی بی چک گذاشتم بعد دو ساعت هاله مینداخت ولی بعدش پریود شدم

ب هاله هایی ک بعد چند ساعت میفته توجه نکنید خانما🙄

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤

۵ دقیقه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیرم باردار بودی ولی چون ضعیف بوده پربود شدی یا مثلا پوچ بوده

بیبی چک هاله صورتی هرقدر کمرنگ هرقدر دیر هالهدبندازه مثبته

من ۴ ساله تجربه دارم بیبی چک الکی مثبت نشده

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
عزیرم باردار بودی ولی چون ضعیف بوده پربود شدی یا مثلا پوچ بوده بیبی چک هاله صورتی هرقدر کمرنگ هرقدر ...

یعنی اگه آدم باردار نباشه ده ساعتم بمونه هاله نمیندازه؟

یعنی اگه آدم باردار نباشه ده ساعتم بمونه هاله نمیندازه؟

نه

مگه اینکه به هاله طوسی بگی هاله که اون اشتباهه و از خشک شدن بیبی چک ایجاد میشه ولی صورتی باشه صد درصد بارداریه

اگه پزی نمیشدی میگفتم آزتو تکرار کنی 

فک کنم تخمکت کیفیت نداره مکنل بخور تقویت کنی و برو پیش دکتر خوب

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
نه مگه اینکه به هاله طوسی بگی هاله که اون اشتباهه و از خشک شدن بیبی چک ایجاد میشه ولی صورتی باشه صد ...

تحت نظر هستم عزیزم و مولتی ویتامین مصرف میکنم ممنونم 

ولی مشکل تخمک و اینا فکر نکنم داشته باشم

روز ۱۲ دورم فولی ۲۰ داشتم

2738
تحت نظر هستم عزیزم و مولتی ویتامین مصرف میکنم ممنونم  ولی مشکل تخمک و اینا فکر نکنم داشته باشم ...

پس شاید رحمت ضعیفه

اینجا سرچ کن برای گرم کردن رحم چه کارهابی کردن خیلی تاثیر داره

فقط بیحود جوشوندد و عرق نخوری

سبک زندگیشو رعایت کن

اسپرم شوهرت سالمه؟

شاید باید بهت دوفاستون میداده

بعدم فولی ۲۰ بستگی داره با چه دارویی شده باشه

اگه با لتروزول باشه کیفیت داره اگه با کلومیفن باشه معلوم نمیکنه

عزیرم باردار بودی ولی چون ضعیف بوده پربود شدی یا مثلا پوچ بوده بیبی چک هاله صورتی هرقدر کمرنگ هرقدر ...

واسه من حتی یه بار همون دقیفه اول هاله انداخت

یه بار هم دو هفته عقب میزدم یه بار میزدم هاله داشت یه بار نداشت خیلی حس بدیه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
واسه من حتی یه بار همون دقیفه اول هاله انداخت یه بار هم دو هفته عقب میزدم یه بار میزدم هاله داشت یه ...

خوب بعدش چی میشد؟

امضات=> امضام و لینک آخرش

پس شاید رحمت ضعیفه اینجا سرچ کن برای گرم کردن رحم چه کارهابی کردن خیلی تاثیر داره فقط بیحود جوشوند ...

آره گلم شوهرم سالمه

من دارویی مصرف نمیکنم بدون دارو اون سایزه

سه ماهه سقط کردم مولتی ویتامینی ک تو بارداری قبلی میخوردمو الان میخورم

خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییت 

من که دیروز بی بی زدم منفی بود اما پری هم نشدم 2 روز عقب انداختم سابقه عقب اناختن هم ندارم کلومیفن و ...

شاید بارداری عزیزم دوباره چند روز دیگه بزن

2706