2733
2734
عنوان

کسانی که فرزند سید وسیده دارن💖پویش عیدغدیرخم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 58 پست
من خودم نظرم بیشتر روی بچه های پاک ومعصومه مثلا ماتوانمون درحد 50تابسته فرهنگی بود سال گذشته،شاید شم ...

ممنون

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
واسه سلامتی بچم خیلی دعاکنیدسیدای عزیز....مرسی

من که سید نیستم عزیزم ولی به حق امام خوبیها علی علیه السلام الهی سالم بیاد توآغوشت،درکت میکنم چون خودم بعد انتظاری طولانی وسخت فرزنددار شدم،خدابرات حفظش کنه😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایشالا کارش درست میشه  خوندم دوسه بار اسمه خودشو مادرشو بهم بگو براش یه دعا درست کنم زود خوب ...

اسم مادرشو نمیدونم متاسفانه

فقط دعا کنید

از دیشب نخوابیدم منتظرم خبر خوب برسه بهم

دعا کنید تا ظهر خبر بده بگه حالش بهتر شده

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738
قبول باشه ازتون😍من چراغونی وآذین بندی هم دارم،جاهای که محصول فرهنگی دارن باتم غدیر میتونی خونه روزی ...

من سکه ۵۰۰ تومانی پرس کردم و تم عید غدیر توی پیش دست ها با شیرینی و میوه 

من سکه ۵۰۰ تومانی پرس کردم و تم عید غدیر توی پیش دست ها با شیرینی و میوه 

همسرمنم ازاین کارت های پرس میده،سال پیش به تعدادمهمونامون کاغذتاکردم وتوی یکیشون حدیث نوشتم قرعه به هرکی افتاد بهش کتاب هدیه دادم،خیییلی هیجان داشت وکلی خندیدیم،یابرای سرگرمی یه کلیپ از عکسای خانوادگی ودسته چمعیمون آماده میکنیم واون روز میزاریم وکلی بادیدنشون شاد میشیم

اسم مادرشو نمیدونم متاسفانه فقط دعا کنید از دیشب نخوابیدم منتظرم خبر خوب برسه بهم دعا کنید تا ظهر ...

الهی آمین🙏

افرین به این ذوق و سلیقه چند سالته شما خوش بحال شوهرت 

شمالطف داری دوستم،خیییلی باید بیشتر از این کار وذوق وفعالیت داشته باشیم،متولد 62هستم و14ساله ازدواج کردیم

2706