2726
تقریبا مثل منی نگران نباش تنها نیسی😐منم این مشکلاتو دارم به علاوه اینکه نه تنها تنهام بلکه چپ میرم ...

وای منم از این گیر دادنا هم دیوونه شدم. مخصوصا مامانم ک میشینه غیبتمو میکنه بقیه رو میندازه ب جون آدم  ن درسم تموم شده ولی بیکارم 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
وای منم از این گیر دادنا هم دیوونه شدم. مخصوصا مامانم ک میشینه غیبتمو میکنه بقیه رو میندازه ب جون آد ...

نمیدونم درسته یا نه ولی من زدم در بیخیالی... 

حس بدیه همه طلبکار ادمن و هیچ چیز مثبتی از  ادم به چشمشون نمیاد فقط سرشون تو زندگی بقیه هس تا نظر بیخود بدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم درسته یا نه ولی من زدم در بیخیالی...  حس بدیه همه طلبکار ادمن و هیچ چیز مثبتی از  ...

کار خوبی میکنی درستش همینه 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

تهران هستی؟

خب ب دوست و اشنا بسپر بهو کیس معرفی کنن...

فک نکن متاهلا خیلی تکیه گاه دارن و دیگ تنها نیستنااا...ی روزایی منم مثه تو فک میکردم ولی اشتباه کردم ...

برا خودت کار درست کن ولی بیکار نمون

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤
2728
تهران هستی؟ خب ب دوست و اشنا بسپر بهو کیس معرفی کنن... فک نکن متاهلا خیلی تکیه گاه دارن و دیگ تنها ...

نه تهران نیستم خانومی. باشه ممنون