1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
1432
25 مجرد بیکارم. 

تقریبا مثل منی نگران نباش تنها نیسی😐منم این مشکلاتو دارم به علاوه اینکه نه تنها تنهام بلکه چپ میرم راست میام میبینم به یه نفرم بدهکار میشم ینی گیر دادن و دخالت بیجا و...  هم اضافش کن

درس نمیخونی؟؟؟ 

1396
تقریبا مثل منی نگران نباش تنها نیسی😐منم این مشکلاتو دارم به علاوه اینکه نه تنها تنهام بلکه چپ میرم ...

وای منم از این گیر دادنا هم دیوونه شدم. مخصوصا مامانم ک میشینه غیبتمو میکنه بقیه رو میندازه ب جون آدم  ن درسم تموم شده ولی بیکارم 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 
وای منم از این گیر دادنا هم دیوونه شدم. مخصوصا مامانم ک میشینه غیبتمو میکنه بقیه رو میندازه ب جون آد ...

نمیدونم درسته یا نه ولی من زدم در بیخیالی... 

حس بدیه همه طلبکار ادمن و هیچ چیز مثبتی از  ادم به چشمشون نمیاد فقط سرشون تو زندگی بقیه هس تا نظر بیخود بدن

نمیدونم درسته یا نه ولی من زدم در بیخیالی...  حس بدیه همه طلبکار ادمن و هیچ چیز مثبتی از  ...

کار خوبی میکنی درستش همینه 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

تهران هستی؟

خب ب دوست و اشنا بسپر بهو کیس معرفی کنن...

فک نکن متاهلا خیلی تکیه گاه دارن و دیگ تنها نیستنااا...ی روزایی منم مثه تو فک میکردم ولی اشتباه کردم ...

برا خودت کار درست کن ولی بیکار نمون

برا منه منتظر ی صلوات بفرستید شاید خدا ب دل پاک شما نگاه کن و حاجت منه خسته رو بده....ممنون
تهران هستی؟ خب ب دوست و اشنا بسپر بهو کیس معرفی کنن... فک نکن متاهلا خیلی تکیه گاه دارن و دیگ تنها ...

نه تهران نیستم خانومی. باشه ممنون 

1331