1345
1363

دارم از هم میپاشم 

ادمیم نیستم با اشنا درد دل کنم ..خداروشکر اینجا هست 

کاش بیخوابیام از سر حوصله سر رفتن بود 

اینقدر تو دلم غصه هست  کت نمیزاره بخوابم ..موهام سفید شدن ولی من فقط ۲۰ سالمه 

تو این گرونی نمیدونم چجوری بایدپول مریضی به این گرونی بدیم ...هر بار همه هر ماه گیر میوفتیم 

با اینکه ازبهزیستی کمک کردن ولی بازم نصفش با خودمونه از ی طرفم رابطم با عشقم مشخص نیست هیچ دلخوشی ندارم واقعا خستم کاش منم پول داشتم نه برای خودم فقط برای همین مریضی کوفتی 

کاش خدا دست از سر من برداره دلم داره میترکه

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
بدخیم

انشالله که مادرت شفای عاجل پیدا کنه بحق فاطمه زهرا😭

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

ناراحت نباش عزیزم هیچ کار خدا بی حکمت نیست الان شاید سختی بکشی ولی بعدش زندگی برات آسون و شیرین میشه سعی کن به چیزای خوب فکر کنی تا ازاین برحه زمانیت بیای بیرون 

💖مرسی  خوشگلم

پدرت مگه در قید حیات نیستن؟؟

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
پدرت مگه در قید حیات نیستن؟؟

چرا ولی نزدیک ۶۰ سالشه  توان نداره دیگه ی منم با برادر ...که برادرمم خودش گرفتاره

ببین عزیزم پیامبرها هم که برگزیده خدا بودن با سختی و درد و رنج ازمایش میشدم،ایمان تو حفظ کن همه چی رو بسپار بخدا،ازش کمک بخواه مطمئن باش خدا خیلی حکیم و بزرگ

1288
الهی . سرطانه چی ؟ چن وقته درگیری؟

سینه من نیستم  تو امضام هست

فک کنم یک سال شده

سینه من نیستم  تو امضام هست فک کنم یک سال شده

الهی امام رضا شفاش بده .تمام تواناییتو بزار برای مادرت .نهایتش سینشو‌برمیدارن .غصه نخور. خدا خیلی بزرگه

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹

عزیزم این امواج منفی و ناامیدی که شما توی وجودت داری از سرطان هم قویتره، خاله من چندسال پیش سرطان سینه گرفت و چون دیر متوجه شد یکی از سینه هاشو کامل برداشتن، بعدش هم شیمی درمانی و پرتودرمانی...پارسال دوباره از مهره های کمرش متاستاز کرد ولی چون چکاپ سالیانه میرفت خیلی زود متوجه شد و این بار فقط با چندجلسه پرتودرمانی درمان شد، الان هم خداروشکر حالش عالیه🌹 مرکز خیریه بیمارستان شهدای تجریش برید که هزینه هاتون کمتر بشه، توکل و امید رو هرروز توی خودت بیشتر تقویت کن😍

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!