2726
عنوان

بچه ها حس دوست داشتن چجوریه

814 بازدید | 15 پست

چجوری بفهمم ی نفر دوست دارم

فرق دوست داشتن و عادت ؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان کسی هست میخوای مطمئن شی؟

آره

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2728

من ک همسرم هر کارو هر حرفی میزنه هرگز علاقم بهش کم نشده ، علاقه اگه واقعی باشه کم نمیشه 

حتی تو بدتریم شرایطام دلم میره براش 

البته ازخدا میخوام ب همه عاشقا ارامش و صبر بده

گاهیقوی ترین آدم ها هنگام صبح همان هایی هستند که تمام شب را گریه کرده اند!
عشق هیچوقت فراموش نمیشه ولی عادت فراموش میشع

خب اینجوری طرف باید بره تا حسمو بفهمم که😞

من تجربش کردم خیلی عمیق و طولانی ازبچگی تا الان ک18 سالمه بهش ایمان دارم  جونم براش در میره وقتی دوسش داشته باشی چشمت هیچکسیو جز اون نمیبینه 

درخیال روزهای روشنم..

من وقتی باهاش اشناشدم سنش کم بود منم بچه بودم شرایط ازدواجم نداشتیم تا الان بخاطر درسشو بیکاری و مشکل مالی پدرشم وضع مالی خوبی داره ولی حمایتش نمیکنه اما من همه اینارو تحمل کردم الان مهندس شدع و دستش تو جیب خودشه اگ با سختیای اون کنار میای و میتونی باهاش ایندتو بسازی پس دوسش داری

درخیال روزهای روشنم..
نه پس عاشقش نیستی ... عاشق باشی هر وقت قرار دارین قلبت گوروپ گوروپ میزنه 

وقتیم باهاش حرف میزنی صدات میلرزه هی تند تند اب دهنتو قورت میدی   

درخیال روزهای روشنم..
2706