2733
2734
عنوان

اقامتتتت!؟

181 بازدید | 24 پست

سلامممممم خانمااا کسی هست که بفکر مهاجرت باشه و دربارش تحقیق کرده باشه؟؟من مجردم قراره کسی که باهاش تو رابطم یه کشورو انتخاب کنیم و اون بره اقامت بگیره و بعدش ازدواج کنیم اینجوری ینفرمون سختی میکشه و البته سن منم بیشتر میشه بعد یکی دوسال...کشوری که راجبش تحقیق کردین یا اطلاعات دارینو میگین از بهداشت تا ملک و حقوق و هرچی...

(تا حالا کاربری نزدم و همیشه همینجوری پربازدیدارو دنبال میکردم ولی الان نیاز شد واقعا نگین چ سریع تاپیک زدی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من هم در فکر مهاجرتم منتها از طریق سرمایه گذاری تو بورس چون سریع اقامت میدن و بی درد سرتره ولی ریسک هم داره. اجاره خونه هاش تو مونیخ و برلین به پول ما سیزده میلیونه ماهی ولی تو شهرای کوچیکترش ماهی ۵ الی ۶ تومن  ... خدمات درمانی و بهداشتی و تحصیل رایگان و در قلب اروپا قرار داره ...

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
من هم در فکر مهاجرتم منتها از طریق سرمایه گذاری تو بورس چون سریع اقامت میدن و بی درد سرتره ولی ریسک ...

اگه سرمایه داشته باشین تویه یکسال با خرید ملک بهتون اقامت میدن

2706