2726
عنوان

حوصلم سر رفته بیاین یکم بحرفیم

219 بازدید | 33 پست

از غذاها و کلاس و ورزش های مورد علاقتون بگین

اونایی ک انگلیسی بلدن کانال خوب یا سریال های انگلیسی خوب میتونن بهم معرفی کنن ک انگلیسیم‌خوب بشه تقویت بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس میشه یه سوال بپرسم 

خانما انتقال جنین ینی چی؟ینی جنین یکی دیگه رو انتقال میدن به رحم اونی که میخواد بچه دار شه؟

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧

ورزش مورد علاقع تکواندو

خاننوع موردعلاقع چاووشی

غذا پاچع کَلع

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐

این روزها مشغول پایان نامم هستم یه همسایه بی ملاحضه داریم که نصفهه شب اومدن سروصدا کردن دیگه خوابم نمیادکلافه شددم. فردا کلی کار دارم ... کانال تلگرامی انگلیسی مثل آب خوردن خیلی خوب و متنوعه

Nothing special...

عاشق قورمه سبزیم صبحانهناهارشامم بخورم سیر نمیشم 

کلاس طراحی و نقاشی رو خععععلی دوست دارم 

ورزشم شنا 

منم معلم زبانم 10 ساله و یک کتاب اموزشی تقویت مکالمه نوشتم تو سی درس گرامر و اسپیکینگ تضمینی کار کردم👌 اینجا هم حدودا 40 یی شاگرد دارم . 

دوست داشتی عزیزم یکی دوتا درسم رو برای نمونه ببین ان شالله ک برات مفید باشه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

تو هزارتا تاپيك سوالمو مطرح كردم

كسى حتى ج نداد

خواهش ميكنم شما اگه ميتونيد كمكم كنيد

كسى هس ك همسرش تو شركت نفت بهران باشه

سوال دارم بخدا ازش

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
2706