2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3129549/اگر-پدرمادر-یا-عزیزی-رو-از-دست-دادید-بیاید-فرصت-مغتنمه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2731
من فکر میکردم همزاد واقعیت نداره تو خونه اهنگ بلند پخش میکنید یا کسی هست که نمازاشو نخونه؟ اخه من ...

من نماز نمیخونم آهنگم گوش میدم همچین چیزیم پیش نیومده 😐

به این چیزا اعتقاد ندارم میدونم الان میخوایین بگین تو قرآن اومده ولی با وجود همه اینا اعتقادی بهش ندارم و فک میکنم اگرم واقعی باشه و وجود داشته باشه ترسی نداره مگه بالاتر از مرگ چیزی هست ؟

شمال هم میگن خیلی ازین چیزا میبینن ولی میگن ادمای معتقد و با ایمان رو اذیت نمیکنن من اون موقعا تاز ...

شمالم هستم 😂😂😂😂😂

معمولا میگن تو زمین های کشاورزی میبینن،زمینای خیلی وسیع که از خونه و خیابون فاصله داره و کشاورزا بعضی وقتا شباهم اونجا هستن و از تاریکی و حالت خفناک اونجا میترسن و همین ترس باعث میشه که حتی اگر سایه ای ببینن ربط بدن به از ما بهترون ولی در واقعه همه اینا زاده ذهنه و از ترس ها منشا میگیره 

شمال هم میگن خیلی ازین چیزا میبینن ولی میگن ادمای معتقد و با ایمان رو اذیت نمیکنن من اون موقعا تاز ...

اوناییم که گفتن اشتباه گفتن من خیلی از این داستانا شنیدم و تعریف شده برام ولی همیشه میگن لباس سیاها خوبن لباس سفیدا اذیت میکنن

وااااای مامان دقیقا جثه اش مثل ادمیه که لاااغره وودراااز و انگار لباس بلند سیاه داره فک میکردم دروغ ...

ببین تو فیلم هری پاتر ازین ها گفتی زیاده، بهش میگن دیوانه ساز، فیلم ترسناک زیاد می بینی؟

اللهم صل علی محمدو آل محمد و عجل فرجهم  
2738
من نماز نمیخونم آهنگم گوش میدم همچین چیزیم پیش نیومده 😐 به این چیزا اعتقاد ندارم میدونم الان میخوا ...

اتفاقا نمیخواستم از قرآن بگم میخواستم بگم واسه همه هم پیش نمیاد خب

من همش تو عمرم همون یه بار واسم پیش اومد که خیلیم واسم مهم نبود تا اینکه دیدم واسه خیلیا پیش اومده نه فقط من ترسیدم😑

اتفاقا نمیخواستم از قرآن بگم میخواستم بگم واسه همه هم پیش نمیاد خب من همش تو عمرم همون یه بار واسم ...

نه شمارو نگفتم آخه تا جای حرف از جن میشه میگم من باور ندارم بعضی از کاربرا میگن تو قرآن اومده تو قرآنو قبول نداری کافری 😂😂😂😂 خواستم از قبل خودم بگم تا زحمت ندن به خودشون دوستان

ما تو جمع های خودمون خیلی از این حرفا میزدیم واسه هیجانش خیلیم فیلم دیدم در این رابطه ولی اگر توجه داشته باشی ی جور بازی با روان آدمه که ترس رو میندازن تو وجودت خیلیا شاید بعد دیدن فیلم تحت تاثیر قرار بگیرن و با هر صدا و هر سایه ای بترسن و حتی تصویر سازی کنن

وااااای مامان دقیقا جثه اش مثل ادمیه که لاااغره وودراااز و انگار لباس بلند سیاه داره فک میکردم دروغ ...

مندزما بهش میگن😱😱😱😱

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔