2733
2734

سینه شما تا چند ماهگی سفت میشد?الان پسره ۵ ماهه دارم و سینم مثل اوایل شیردهی سفت و سنگین نمیشه آیا عادیه و به مرور سنگینی کم میشه و رگ کردن سینه هم کم میشه و بعضی وقتها اتفاق میفته?واینکه شیر زیاد داره که سفت نمیشه ?

دیگه سینت به شیر دادن عادت کرده از این به بعد به اندازه تقاضی بچه شیر میاد توش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اوایل سینه هام سفت و سنگین میشد بعد از دو سه ماه دیگه سفت نمیشد.الان هم بعده یکسال اگه فقط از یه سینم به بچم شیر بدم و چندین ساعت از اون یکی ندم سینم یکم سفت میشه ولی نه مثل اولا

2731

خانما شیر من آزار دهنده زیاده ماه اول طبیعیه؟؟؟در حدی ک تموم لباسام کثیف میشه دخترم یکیو میخوره اون یکی با فشار میاد ینی دوتا سینم همزمان شیر میدن پر فشارررر  خیلی اذیتم بچم همش تو گلوش میپره مثلا س تا سوراخ پرفشار میزنه بیرون

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
خانما شیر من آزار دهنده زیاده ماه اول طبیعیه؟؟؟در حدی ک تموم لباسام کثیف میشه دخترم یکیو میخوره اون ...

طبیعیه کلم برگ. بگیر بزار یخچال بزار تو سوتینت تا فشارش کم. بشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
خانما شیر من آزار دهنده زیاده ماه اول طبیعیه؟؟؟در حدی ک تموم لباسام کثیف میشه دخترم یکیو میخوره اون ...

منم تا یک سالگی بچه اولم همینجوری بود.همش تو گلوش میپرید یکیو میخورد اون یکی سر میرفت.جرات نداشتم دو ساعت برم بازار لباسم از شیر خیس میشد چون پیاده روی شیرمو زیادتر میکرد تا همون موقمع که از شیر گرفتمش همیجور بود اونقدر از شیر دادن تنفر پیدا کردم که اصلا دوست ندارم بچه دومم رو شیر بدم همش شیر خشک میدم شیر خودم هم کم شده در حد خشک شدن