2410
2553
عنوان

بچه ها يه نظر ميدين شما بوديد چيكار ميكرديد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 68 پست
نه خب اخه نمیخوام بدبینت کنم ولی بنظرت اگه چیزی بینشون باشه اینجوری تابلو میکنه؟؟؟

مرسي كه جواب ميدي،نه كه چيزي بينشون باشه ولي همش فك ميكنم وقتي ميبينتش تو ذهنش منو با اون مقايسه ميكنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد م ...

طبیعیه چپن خودمم جورابام رنگاش عجیب تر ازهمه اطرافیانمه بعید نیست همه رنگشو یادشون باشه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد م ...

اين خيلي طبيعيه ك ميون اون همه نوه كه هستن با يكي صميمي تر باشه و بيشتر دوسش داشته باشه 

منم يكي از پسرعمه هامو ازهمشون بيشتر دوس دارم جيك تو جيكم هستيم با وجود اينكه من ازدواج كردم 

دخترخاله و پسرخالمم خيلي دوس دارم راه ب راه پسرخالمو ميبوسم پنج سال ازم كوچيكتره 

عاشقش نيستم ك علاقه اونجوري دارم بهش

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2720
بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال ...

چون رنگ جورابش جیغ بوده یادشه عزیزم..دخترخاله منم رنگ لباساش همیشه جیغه بعد شوهرم همیشه میگه رنگ شال دخترخالت اینجوری بود،جوراباش اونجوری بود منم چندبار بهش گفتم یادم باشه هروقت دقت نکردم لباسا دخترخالما بیام از تو بپرسم،خیلی دقتت تو لباساش بالاس،دیگه فهمیده لجم گرفته نمیگه

شوهر من تو خواب میخواست بغلم کنه اسم دختر دخترخالش رو گفت 😎😎 خیلی دوسش داشتم که از خواب بیدارش نکردم🤬😕😕😕😕😕😕

اون موقع خیلی ناراحت شدم و کلی فکر اومد تو سرم

ولی بعد که به خودش گفتم و دیدم راست میگه آخه کل روز باهاشون بیرون بودیم 

مرسي كه جواب ميدي،نه كه چيزي بينشون باشه ولي همش فك ميكنم وقتي ميبينتش تو ذهنش منو با اون مقايسه ميك ...

پس حتما لباس پوشیدن  یا اخلاق اونو قبول داره . تو سعی کن بهتر از اون باشی 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
خوب الان کجای زندگی هستین؟ وسط عقدین؟  دیگه تکرار شد؟

تقريبا يه ساله عروسي كرديم 

نه اونطوري ولي مثلا سر جهيزيه يه حرفي زد ناراحت شدم گفتم نه خيلي هم خوبه از همه دختراي فاميل شما لا اقل بهتر بود حالا اين دختر خالش تو عقده ،گفت بزار فلاني عروسي كنه جهيزيشو ببين!!!!!

2714
مرسي كه جواب ميدي،نه كه چيزي بينشون باشه ولي همش فك ميكنم وقتي ميبينتش تو ذهنش منو با اون مقايسه ميك ...

بنظر من قصدش مقایسه نیس،میخواد بگه اگه زشت و غیر عادی بود اون اینطوری لباس نمیپوشید پس اگه دوست داری بخر

پس حتما لباس پوشیدن  یا اخلاق اونو قبول داره . تو سعی کن بهتر از اون باشی

تقريبا يه ساله عروسي كرديم 

مثلا سر جهيزيه يه حرفي زد ناراحت شدم گفتم نه خيلي هم خوبه از همه دختراي فاميل شما لا اقل بهتر بود حالا اين دختر خالش تو عقده ،گفت بزار فلاني عروسي كنه جهيزيشو ببين!!!!!

تقريبا يه ساله عروسي كرديم  نه اونطوري ولي مثلا سر جهيزيه يه حرفي زد ناراحت شدم گفتم نه خيلي ه ...

بگو فلانی به ما چه مربوط؟

من بودم میگفتم میرفتی با فلانی ازدواج میکردی من هم دفعه بعد با ادم باشعور ازدواج میکردم 

2706