2726

شوهرم اوايل عقد يه بار رفتيم خريد يه سري ساعت بود كه بنداي رنگي داشت گفتم اااا چه خوشكلن گفت اره خيلي ،فلاني (دختر خالش)هميشه ازين ساعتا دس ميكنه،دوباره يه جا جوراباي رنگي بود گفتم چه خوشرنگن و اينا گفت بريم بخر ،گفتم خيلي جيغ نيست گفت نه فلاني هميسه ازينا پاش ميكنه!!!!!!!!

خب مشكل چيهه؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

بنظرم اون دختريه كه زياد باهاش رفت و امد دارن و خيلي دوسش داره 

منطورم دوس داشتن عشق و عاشقي نيست

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرابزرگش کردی دنبال بهونه نگیرزندگی واحترام بینتون خراب میشه

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال بزنه با اين دختره ميزنه 

تو جمع فاميل هم با اين دخترخالش وخالش صميمي تره و خوش و بش ميكنن باهم 

فک نکنم چیزی باشه

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

بنظرم اون دختريه كه زياد باهاش رفت و امد دارن و خيلي دوسش داره  منطورم دوس داشتن عشق و عاشقي ن ...

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

هیچ ایرادی نداشت بااینکه من ادم خیلی حساسیم

چون به یه دلیلی با اینا بیشتر رفت و امد دارن و این دختر رو شخص بهتری میدونه از بقیه فامیل و تو خودت اول گفتی اگر اون گفته بود اول بد بود

ولی الان میگه یعنی تو فامیل ما بد نیست فلانی هم داره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
هیچ ایرادی نداشت بااینکه من ادم خیلی حساسیم چون به یه دلیلی با اینا بیشتر رفت و امد دارن و این دختر ...

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال ...

نه خب اخه نمیخوام بدبینت کنم ولی بنظرت اگه چیزی بینشون باشه اینجوری تابلو میکنه؟؟؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706