1421
1411

شوهرم اوايل عقد يه بار رفتيم خريد يه سري ساعت بود كه بنداي رنگي داشت گفتم اااا چه خوشكلن گفت اره خيلي ،فلاني (دختر خالش)هميشه ازين ساعتا دس ميكنه،دوباره يه جا جوراباي رنگي بود گفتم چه خوشرنگن و اينا گفت بريم بخر ،گفتم خيلي جيغ نيست گفت نه فلاني هميسه ازينا پاش ميكنه!!!!!!!!

خب مشكل چيهه؟

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

بنظرم اون دختريه كه زياد باهاش رفت و امد دارن و خيلي دوسش داره 

منطورم دوس داشتن عشق و عاشقي نيست

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
چرابزرگش کردی دنبال بهونه نگیرزندگی واحترام بینتون خراب میشه

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال بزنه با اين دختره ميزنه 

تو جمع فاميل هم با اين دخترخالش وخالش صميمي تره و خوش و بش ميكنن باهم 

1394
فک نکنم چیزی باشه

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

بنظرم اون دختريه كه زياد باهاش رفت و امد دارن و خيلي دوسش داره  منطورم دوس داشتن عشق و عاشقي ن ...

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

هیچ ایرادی نداشت بااینکه من ادم خیلی حساسیم

چون به یه دلیلی با اینا بیشتر رفت و امد دارن و این دختر رو شخص بهتری میدونه از بقیه فامیل و تو خودت اول گفتی اگر اون گفته بود اول بد بود

ولی الان میگه یعنی تو فامیل ما بد نیست فلانی هم داره

هیچ ایرادی نداشت بااینکه من ادم خیلی حساسیم چون به یه دلیلی با اینا بیشتر رفت و امد دارن و این دختر ...

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال ...

نه خب اخه نمیخوام بدبینت کنم ولی بنظرت اگه چیزی بینشون باشه اینجوری تابلو میکنه؟؟؟

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
1387
نه خب اخه نمیخوام بدبینت کنم ولی بنظرت اگه چیزی بینشون باشه اینجوری تابلو میکنه؟؟؟

مرسي كه جواب ميدي،نه كه چيزي بينشون باشه ولي همش فك ميكنم وقتي ميبينتش تو ذهنش منو با اون مقايسه ميكنه 

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد م ...

طبیعیه چپن خودمم جورابام رنگاش عجیب تر ازهمه اطرافیانمه بعید نیست همه رنگشو یادشون باشه

بنظرت اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد م ...

اين خيلي طبيعيه ك ميون اون همه نوه كه هستن با يكي صميمي تر باشه و بيشتر دوسش داشته باشه 

منم يكي از پسرعمه هامو ازهمشون بيشتر دوس دارم جيك تو جيكم هستيم با وجود اينكه من ازدواج كردم 

دخترخاله و پسرخالمم خيلي دوس دارم راه ب راه پسرخالمو ميبوسم پنج سال ازم كوچيكتره 

عاشقش نيستم ك علاقه اونجوري دارم بهش

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال ...

چون رنگ جورابش جیغ بوده یادشه عزیزم..دخترخاله منم رنگ لباساش همیشه جیغه بعد شوهرم همیشه میگه رنگ شال دخترخالت اینجوری بود،جوراباش اونجوری بود منم چندبار بهش گفتم یادم باشه هروقت دقت نکردم لباسا دخترخالما بیام از تو بپرسم،خیلی دقتت تو لباساش بالاس،دیگه فهمیده لجم گرفته نمیگه

1339