2737
2734

بچه ‌‌ها مادرم وپدرم پیرن پدرم مریضه طفلی مادرم پرستارشه دلم هم برای پدرم میسوزه هم برای مادرم خیلی میسوزه منم کاری ازم بر نمیاد هرشب گریه میکنم دلم خیلی میسوزه چند ساله پیش یکی از دوستان شوهرم ازاتریش کارامونومیخواست درست کنه خودش شرکت داشت همکلاسی قدیمی شوهرم بوده که به عنوان کارمند ببرتمون اتریش داشت کارادرست میشد من رفتم به مادرم گفتم زدزیرگریه😔منم گریه کنان رفتم خونه به شوهرم گفتم من هیچ جا نمیتونم برم خیییلی گریه کردم شوهرمم دلش سوخت به دوستش گفت دیگه دنبال کارامونو نگیره خلاصه الان که وضعیت اقتصادی خرابه یکی از برادراش ترکیه رفته خونه خریده اقامت گرفته زنگ زده اینجا خیلی خوبه شما هم بیاین منم موندم چیکار کنم دارم دیوونه میشم شوهرم همش توفکره منم هم فکر آینده بچه هامم هم دلم خیییلی زیاد میسوزه برای پدر و مادرم 😔😔😔چیکار کنم 😭آخه هیچ کدوم از خواهرام اینجانیستن 

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

ترکیه شد جا آخه ؟؟؟ وضع بهداشت و داروش زیر صفره   غذاهاشون آشغاله   زبونشون سخته تا مسلط بشی مکافاته  سوخت گرونه   قبضا مبلغش وحشتناکه  غربت سخته   من یکسال مجردی موندم فرار کردم اومدم 

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمین باش یقین کن خدا اجر و خیرتو میده بهتر از چیزی ک فکرشو کنی...

ب عینه دیدم خادم پدر و مادر اجر دنیا و اخرتو در جا میگیره...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2728

عزیزم درک میکنم خیلی سخته 

نمیشه پدر مادر نزدیک خواهرات باشن؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
مطمین باش یقین کن خدا اجر و خیرتو میده بهتر از چیزی ک فکرشو کنی... ب عینه دیدم خادم پدر و مادر اجر ...

نمیدونم چی بگم 😔😔😔

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
عزیزم درک میکنم خیلی سخته  نمیشه پدر مادر نزدیک خواهرات باشن؟

اوناخارجن

2738
ترکیه شد جا آخه ؟؟؟ وضع بهداشت و داروش زیر صفره   غذاهاشون آشغاله   زبونشون سخته تا مسلط ب ...

غذاهاش کجا بده؟

بهداشتش که بد نیست

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

هر روز پیاده میرفتم لب دریا و برمیگشتم باز دلم میپوکید نه همزبونی نه پسر خوشکلی که محل بده  ... اطرافم هم یه مشت ایرانی کلاهبردار و لاشخور ... هیچ جا وطن خود آدم نمیشه 😍

...
ترکیه شد جا آخه ؟؟؟ وضع بهداشت و داروش زیر صفره   غذاهاشون آشغاله   زبونشون سخته تا مسلط ب ...

من فک می کردم خیلی خوبه زندگی تو اونجا..من زبونشونو تا حدی بلدم و فک می کردم خیلی بهتر و پیشرفته تره از ایران

من فک می کردم خیلی خوبه زندگی تو اونجا..من زبونشونو تا حدی بلدم و فک می کردم خیلی بهتر و پیشرفته تره ...

نه عزیزم منم یکسال موندم ۱۰ ماهش مجبور بودم وگرنه ماه دوم برگشته بودم 

...
2706