2726

جوابش درست بوده؟

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور خودت نچرخ عزیزم هیچ راهی نیس جز سونو، 

خخخ. دقیقا چن هفتگی معلوم میشه؟ جنسیت.

جاری من هرآزمایشی خودش انجام داد نشون میداد ک پسره چند بار سونو داد گفتن دختره. حالا سونوی آخرو داده گفتن نه پسره. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2728
چطوریه به منم یاد بدید

۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین بریز تو یه ظرف بد ادرارتو بریز روش. اگه مث نوشابه کف کرد و گاز داشت پسره. اگه نه دختره

۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین بریز تو یه ظرف بد ادرارتو بریز روش. اگه مث نوشابه کف کرد و گاز داشت پسره. ا ...

استراتر

من هنوز حامله نیستم ادرارمو الان ریختم روی جوش شیرین کف کرد این یعنی چی؟گاز هم داشت سریع ریختمش رفت

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
استراتر من هنوز حامله نیستم ادرارمو الان ریختم روی جوش شیرین کف کرد این یعنی چی؟گاز هم داشت سریع ری ...

واااای خدااااا😂😂😂😂😂😂😂😁😁

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین بریز تو یه ظرف بد ادرارتو بریز روش. اگه مث نوشابه کف کرد و گاز داشت پسره. ا ...

مرسی

حالا نمیشه ۲قاشق نباشه کمتر باشه؟

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

اسی بیا تکلیفمو روشن کن

هر دفعه دو هفته به پریودیم سینه هام دردناک میشدن 

این دفعه ۸روز به پریودیم دردی که ندارن خیلی هم شفاف شدن 

هیچ علائم حاملگی هم ندارم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
خخخ. دقیقا چن هفتگی معلوم میشه؟ جنسیت. جاری من هرآزمایشی خودش انجام داد نشون میداد ک پسره چند بار س ...

من دارم میرم فردا به امید خدا 

ان شاأالله معلوم بشه مردم از فضولی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مرسی حالا نمیشه ۲قاشق نباشه کمتر باشه؟

اهان یادم اومد تو یه لیوان مصرف 2 قاشق جوش شیرین میریزی بد صبح ناشتا ادرار میکنی بد چند ثانیه اگه حباب روش رد پسره اگه نزد ته نشین شد جوش شیربن دختره برای من که درست درومد حالا بقیه نمیدونم کلی مهم اینکه سالم باشن جنسیت واقعا مهم نیست 

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست   
اهان یادم اومد تو یه لیوان مصرف 2 قاشق جوش شیرین میریزی بد صبح ناشتا ادرار میکنی بد چند ثانیه اگه حب ...

مرسی

ان‌شاالله خدا بخواد ماه دیگه امتحان میکنم

فعلا تو اقدامم

برای من هیچ فرقی نداره بچه چی باشه 

از خدا یه بچه سالم و صالح میخوام

ولی خب فانِ یه امتحان هم میکنیم 😘😘

مرسی جواب دادی

استراتر من هنوز حامله نیستم ادرارمو الان ریختم روی جوش شیرین کف کرد این یعنی چی؟گاز هم داشت سریع ری ...

🤣🤣🤣حامله نیستی چرا انجام دادی؟

2706