2726
عنوان

کلا اخلاقش عوض میشه!!

649 بازدید | 57 پست

(اگه نخوندی لازم به ذکر نیست ک بگی طولانی بود نخوندم اونایی که خوندین نظربدین لطفا)

ازاولم همینطوری بود😡😒

از همون اول اول....

هروقت میرفتیم خونه مامانش کلا اخلاقش عوض میشد کلا نه نگام میکرد نه حرف میزد حتی حرفم میزدم نگام نمیکردو درحد نه یااره جوابمو میداد!

خسته شدم😡😡😡

کلافم از دستش

شوهرمو میگم!

مثلا من عقد بودم!

سرسفره میشستیم هرکی غذای خودشو داشت میخورد یهو خورشت جلوی خودمونو برمیداشت میذاشت جلو داداشش😦😦😦

اصلانم از من نمیپرسید میخوری یانه جای من تصمیم میگرفت!

اونوقت خونه مامان من هی میگ خورشت همینه؟؟؟همشو میزاره جلو خودش 😐😐😐

یا مثلا عقد بودیم برادرزاده 4سالش افتاده بود رو موهاش😨 منم از اونجایی ک میدونستم شوهرم رو موهاش حساسه برادرزادشو قلقلک دادم شوهرم یهو سرم داد زد ب تو ربطی نداره داداشش گف من جای تو بودم از زنم تشکر میکردم😢 😡 

ازاین موردا خیلییی پیش اومد

حالا دیشبم خونه داداشش بودیم باهمه میگف میخندید الا من😦😦😦

حرفم میزدم ج نمیداد

داشت داستان تعریف میکرد هی من میگفتم خب؟؟؟اصلا نگا من نمیکردو واس مامانو داداشش میگف بعد گفتم صب ساعت 9ونیم بیدار شیا من ب کلاسم برسم اصلا نگام نکرد جوابم نداد😞گفتم باتوام خب ! گف شنیدم و رفت گرفت خوابید😡😡😡

کلا هردفه همینه بعد ک میایم خونه خودمون خوب میشه منم خسته شدم تصمیم گرفتم دیگه محلش نکنم امشبم هرچی گف بیا بغلم نرفتم حق ندارم؟؟؟

چرا اینجوریه؟؟؟

مغز بادومم من و بابایی منتظریم زود بیا پیشمون❤😍

میرن خونه ننشون مات و نبهوت ننشون میشن.

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو محلش نذار چنبار خونه مامانت اینا

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2728

فکر کنم یکی از خانوادش پشت سرت ازت بد میگه ب شوهرت  و یجورایی پرش میکنه ...حالا ازین گذشته مردا همیسه دویت دارن جلو مادرو خاهرشون رنشونو کوچیک کنن ک مثلا آره من خیلی حکم دارم رو زنم و اینم خیلی چندشه

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

حتما میخاد جلو اونا بگه من قویم زن ذلیل نیستم یا زنم ازم حساب میبره از این چرت و پرتا 

توام محلش نزار تا چن روز اگه پرسیدم دلیلشو بگو بهش 

بگو با هر کی باید مثه خودش رفتار کرد وقتی مثه بچه ها رفتار میکنی مجبورم باهات بچه گانه رفتار کنم ببینم لذتش چقدره که تو درست نمیشی 

بعدم بهش بگو با احترام گذاشتن به من تو جمع اول خودتو بالا میبری بعد منو وقتی همه ببینن تو رفتارت اینجوریه هیچ کس نمیگه عجب مردیه همه میگن چه مرده بی فرهنگ و بی شخصیتیه

واسه منم اينحوري من دوست پسرم يك سال باهم زندگي كرديم كسي نبود همش باهم بوديم ميخنديديم ولي كسي ميمومد اصلا محل نميداد منم خَيلي ناراحت ميشدم منظور از كسي بعني دوستش پسر دايش خَيلي الان بهش فكر ميكنم ناراحت ميشم بعد پنج سال الانم ناراحت ميشم ولي اون موقع بهش گفتم درست شد ديگه ولي نميدونم باهاش ازدواج كنم خوب بشه يا نه البته امشب دعوا كرديم داشتيمًً جدا ميشديم بخاطر داداش اشغالش 

چرا قهر میکنی وختی میای خونه خودت ک حالش خوبه بهش بگو ازش دلیل رفتارشو بپرس بش بگو این رفتارتو اص ...

هزار بار گفتم!!!مریضه انگار

یکمی بهتر شده عقدم انقد بی محلی میکرد از خونه مامانش ک میومدم گریه میکردم!:/

ی چیزی فهمیده بش نرسیده مثلا من برای خانوادم ارزش زیادی قائلم نمیدونه زنشم جز خانوادشه ببخشید ولی ...

دقیقا حس میکنم منو جزو خانوادش نمیدونه

هزار بار گفتم!!!مریضه انگار یکمی بهتر شده عقدم انقد بی محلی میکرد از خونه مامانش ک میومدم گریه میکر ...

همون موقع باید حالشو جا میاوردی

تو عقد بهتر ادب میشن

یه بار شوهر من الکی رفت تو قیافه هرچی گفتم چته خودشو میگرفت منم گوشیمو خاموش کردم

آخرشب زنگ زده بود مامانم ک گوشیمو روشن کنم

شد بار آخرش

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2706