2703
2553
عنوان

اونایی که حس ششم میخوان بیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 213 پست

بچه ها واقعا براتون متاسفم......
داره ییخشید سرکارتون میذاره

من ازش پرسیدم حاله ام داشتم امتحانش میکردم گفت نه.... یه زحمت نکشید بره تایپیکامو بخونه ....
عقل در سر نباشد جان در عذاب است

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها واقعا براتون متاسفم...... داره ییخشید سرکارتون میذاره من ازش پرسیدم حاله ام داشتم امتحانش می ...

حس ششم همیشه هم درست ازآب درنمیادحتی فال و طالع بینی هم همیشه راست درنمیاد حتی فال گرفتن باموکل که میگن دقیق میگه هم گاها اشتباه از آب درمیاد

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2456
بچه ها واقعا براتون متاسفم...... داره ییخشید سرکارتون میذاره من ازش پرسیدم حاله ام داشتم امتحانش می ...

عزیزم این کاربرا دارن خودشونو سرگرم میکنن معلومه که کسی به طور صد در صد اعتماد نداره به اینجور چیزا 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
فعلا حسم خاموشه, نگید حدس بزن 

انلاین شدی بگو

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
حس ششم همیشه هم درست ازآب درنمیادحتی فال و طالع بینی هم همیشه راست درنمیاد حتی فال گرفتن باموکل که م ...

وای!!
شبتون بخیر  من  وارد بحث موکلو جن نمیشم!
حس ششم وجود نداره!!

یه کرامت از طرف الله هست
یا  موکل از طریق شیطان

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2714

بچه ها گزارش بزنید بترکه

برامون متاسف نباش 

همین ک ب من گفت بهش میرسم واسه من کاااااافیه

انرژی مثبتش انققققققد زیاده ک حتی توی جذب اون ماجراهم برام اثر داره 

توروخدااااا انقققققققدر تریپ عارفانه و نصیحتانه و‌.... برنداریم 

بسه هرچقد جو دادید!!!!!!!

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

عزیزم ما خودمون میدونیم چ فال چ حس ششم تو اینجا جنبه فان داره و دوست داریم بگیریم 

پس فکر نمیکنم به کسی ارتباطی داشته باشه😊

تویی ک انقد جدی گرفتیو الکی داری جو میدی

وگرنه هر بچه ای اینو میدونه 

منم بگید😆

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

عزیزم بیشتر یه سرگرمیه از نظر من.

آنرا که خبر شد خبری باز نیامد

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
2706