2726
عنوان

اونایی که حس ششم میخوان بیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 213 پست
بامشکلات

یعنی با عشقم ازدواج نمیکنم ؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستش حست اشتباه میکنه خواهرم.......... من باردارم! به تایپیکم سر بزنید میفهمید! مبخواستم بگم بهت ک ...

نه خواهر من قصدم این نبود اصلا حس یه حسه گاهی ممکنه درست دربیاد وگرنه همچی دست خداست من جایی نخواستم بگم که حس دارم ولی خوشحال میشم اگر حسم درسته کمکشون کنم..ممکنه گاهیم غلط باشه..من عذرمیخوام

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 

وقتی  الله متعال به بنده ای بخاطر ریاضت یا مبرا شدن از گناه یا تزکیه نفس  تعمتی عطا میکنه..قابلیتی عطا میکنه..این قابلیت رو در قلب خودش محفوظ بداره،از دستش نمیده..اگر مثل این فالگیرا جاز بزنه..از دستش میده .... چون این سر الهی هستش....برای همین عارفای خیلی قوی، معمولا ناشناخته هستند... وعموما بعد از مرگشون مشخص میشه... پدربزرگ من همچین ادمی بود.......

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
وقتی  الله متعال به بنده ای بخاطر ریاضت یا مبرا شدن از گناه یا تزکیه نفس  تعمتی عطا میکنه. ...

بله گلم منم معتقدم سعی میکنم زیاد جایی نگم

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 
2706