2737
2734
عنوان

اونایی که حس ششم میخوان بیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 213 پست
بختت خوب نیست زیاد ولی باز میشه بله میشی

جواب منو نمیدی؟

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ندیدم دوباره بپرسید

من کی باردار میشم؟ الان هستم یا نه

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
بله صحیح سالم ب دنیا میاد ی پول بهتون میرسه احتمالا

میشه برای منم بگی به کسی که دوست دارم میرسم ؟دو ساله با هم دوستیم

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
2731
سلام میشه واسه منم بگی؟ حالم الان اصلا خوب نیس به نظرت از کاری که کردم پشیمون میشم یا به نفعمه؟حالم ...

سلام کاری که کردی کار درست بود حالت خوب میشه گلم

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 
2738
میرسید

من به نظرت به نیت قلبیم میرسم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
سلام.حسم میگه نه گلم

راستش حست اشتباه میکنه خواهرم.......... من باردارم! به تایپیکم سر بزنید میفهمید!

مبخواستم بگم بهت که.... با سه چهار سال حتی ریاضت کشیدن هم،اون چیزی ک ازش به عنوان حس ششم یاد میکنی... بهت داده نمیشه خواهرم..
ضمنا اگرم همچین چیزی بهت داده باشن... نمیبایست تو مجازی بیای بگی من حس ششم قوی شده ... اسم این کارت باخبر شدن از غیب حتی تا حدود کم هست

آن کس که اسرار حق آموختند.... مهر بر لبانش دوختند............

2706