2726
عنوان

بچه هایی که رژیم گرفتن و خوب لاغر کردن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 25 پست
غذد که کلا هیجی نمیخورم خیلی کم.اندازه یه بچه یکساله.چند ماهه هنوزم ناهار و شامو زیاد نکردم.تو میوه ...

من با رژیم ۵/۲ کم کردم امتحانش کن چون محدودیت غذایی نداره دور روز در هفته هم روز فست هست 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
اینو ببین😍

باور کن قبل از زایمان به لاغری این بودم.البته نه به این زیبایی.ولی زایمان گند زد پدرم همین قدرم در اومد خواهرم میگه انگار به اعصابت لطمه خورده.هرکی میبینتم میگه وای چقدر لاغر شدی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذد که کلا هیجی نمیخورم خیلی کم.اندازه یه بچه یکساله.چند ماهه هنوزم ناهار و شامو زیاد نکردم.تو میوه ...

چ میوه ای اگر فقط میوه س خیلی اشکال نداره اما تو نون و برنج و ماکارانی و خوراکی زیاده روی نکن دوستم

باور کن قبل از زایمان به لاغری این بودم.البته نه به این زیبایی.ولی زایمان گند زد پدرم همین قدرم در ا ...

چند وقته زایمان کردی؟

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2728

خدا کمکم کنه شوهرم میگه بسه خیلی دیگه داری زیاده روی میکنی.خدا وکیلی تو این مدت انگار نه انگار که حجم معدم کم شده باشه.همونقدر گرسنم میشه همونقدرم توانایی غذا خوردنو دارم.