1373
1341

من امروز تازه اسمشونو شنیدم🙄🙄🙄

وزن فعلی۶۰😡   هدف اول ۵۵🔒😎   هدف دوم ۵۰🔒 هدف نهایی ۴۸🔒 تاریخ شروع رژیم ۹۸/۶/۲۳ با تاپیک بامداد خمار 😍😍😍

بگین چطوریه؟چند تومنه؟

خوبه یا بده؟چند درصد کثیف کاری داره؟

وزن فعلی۶۰😡   هدف اول ۵۵🔒😎   هدف دوم ۵۰🔒 هدف نهایی ۴۸🔒 تاریخ شروع رژیم ۹۸/۶/۲۳ با تاپیک بامداد خمار 😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

منم خیلی شنیدم میگن خوبه، انگار سیصد چارصد تومنه برا دوسه سال اما چون اطلاع زیادو تجربه کسیو نشنیدم خریدش ریسکه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️کلام تو عصای معجزه گر توست ❤️
1379

کاپ که خیلی چندشه

فک کن باید بشوری بجوشونی دوباره استفاده کنی

اه حالم بد میشه

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
بیشتر برا استخر خوبه 

یه چیزی مثل نواربهداشتی

ولی باید بذاری داخل واژن

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕

کاپ چیز خوبیه گرونه ولی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .توی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
1376
کاپ قاعدگی  دیگه چیه؟  من تامپون خیلی وقته شنیدم

کاپ عگسشو تو نت دیدم یه چیزی ژله ایه شبیه قیف میزاری داخل واژن بعدش باید بشوریش 

منم خیلی شنیدم میگن خوبه، انگار سیصد چارصد تومنه برا دوسه سال اما چون اطلاع زیادو تجربه کسیو نشنیدم ...

اره منم اینجا شنیدم اگه واقعا خوب باشه می ارزه ولی میترسم بخرم نتونم استفاده کنم مثلا تامپون میگن نخ داره میکشیش بیرون توفکر بودم نخش پوکید چی میشه

1226
بیشتر برا استخر خوبه 

مگه تو پریودی میشه رفت استخر؟؟؟

چی هست اصلا؟ توضیح بده یکی

یه وسیله هایی هستن میزاری تو واژن دیگه نوار بهداشتی استفاده نمیکنی منم امروز یکی تاپیک زد دربارش تازه اسمشونو شنیدم ... دارم میخونم ببینم چه خبره

کاپ که خیلی چندشه فک کن باید بشوری بجوشونی دوباره استفاده کنی اه حالم بد میشه

اره منم حالم بدشد دیدم...عکسشو توی نت دیدم..ولی تامپون تمیزتره انگار...ولی خب من همش توی ذهنمه که میخوام بکشمش بیرون نخش میپوکه👎👎👎

تامپون کثیف کاری زیاد داره 

شما استفاده کردی؟؟؟

1339