2726
عنوان

مجردا حسودیتون نمیشه؟

273 بازدید | 21 پست

شما وقتی دوستای همسنتون عروسی میکنن حسودیتون نمیشه؟

همیشه حس میکنم اوما ب شوهر کردن یه غرور خاصی پیدا میکنن...مثلا ب خوشون افتخار میکنن ک ازدواج کردن 😐

البته بعدش میگم ولش کن بابا شوهر فقط دردسر و مسئولیه اینا فقط تظاهر میکنن

شما چی ؟ 

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازدواج‌خوبه ولی با آدم‌خوب

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

مجرد نيستم راستش 

ولي شوهر كردن شاخ فيل شكوندن نيس

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
ازدواج‌خوبه ولی با آدم‌خوب

چه امضای قشنگی برای باردار شدن منم دعا کن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

حسودی چرا اولا میکردم ولی الان نچ

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

اونا خیلی پز میدن

کلا همه ی اینایی که شوهر میکنن به اون دختر مجردا پز میدن

همینایی که میان اینجا تاپیک خیانت میزنن

تا دیروز پز شوهرشونو به همه عالم میدادن

ولی نه من خیلی ناراحت نمیشم

اخه من جام خونه بابام خیلی خوبه

تک فرزندم هستم

اونا نه اونا خیلی امکانات نداشتن

شوهراشونم از دم قیچی ان

من همونم که خدا به فرشته هاش گفته این هرچی خواست بهش ندید
2706