1345
1341
به واسطه اين مراسم ها دور هم جمع ميشيد؟يا همراه همسروفرزندتون برگزار ميكنيد و به بچه تون اين رسم هاي ايراني رو توضيح ميديد؟
اصلا موافق برگزاري چنين جشن ها و ومراسم هايي هستين حتي ساده براي باقي موندنشون در طول ساليان
سلام!!!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

ما کلا خوانواده پدریم عموها بچه ها نوه ها عروسا و دامادا جمع میشیم خونه عموم خونش بزرگه همه میریم اونجا فک کنم ۵۰ نفری میشیم و واقعا هم خوش میگذره این مراسما نباشه که دیگه هیچی...

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27

من اصلا برام مهم نیس 😕😕😕

حالم خوب باشه هرروزم عیده 

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤

من خیلی دوس دارم و تاجایی که بتونم سعی میکنم بهترین مراسمو داشته باشم

همیشه هم دو نفره با همسرم 

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
ان شاالله زود حالت خوب شه عزيزم😻💛

مرسی خانم گل 😍😍😍😍😘😘

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
1226
من بدم میاد چرته

چرا؟اينكه مثلا شب يلدا كنار خانوادت باشي حافظ بخونيد وهندونه وأنار بخوريد چندساعت جدااز مشكلات و...باهم صحبت كنيد وبه هم محبت كنيد چرته؟

يا عيدنوروز ديدوبازديد وديدن اقوام 

سلام!!!

من تا اونجايي كه بتونم و برسم انجام ميدم

بتونم دورهمي بزرگ نشد با شوهر و بچه ها نشو با بچه ها

اولا چون بيكارم دوم چون سرگرميه خوبيه واسه بچه ها يه چيزي هم ياد ميگيرن هم از تاريخ هم از  كاردستي هم شعر و ايناااااا

چرا؟اينكه مثلا شب يلدا كنار خانوادت باشي حافظ بخونيد وهندونه وأنار بخوريد چندساعت جدااز مشكلات و...ب ...

اره چون من مریضم و نمیزاره اینارو انجام بدم 

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"
1364