2733
2734
من خودم بی یو داشتم خاکستریشو عااالی بود اما گرون شده خیلی

من یو بی گرفتم ۴۵ هفته پیش خوبه.

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینا لیبل وزارت بهداشت دارن حداقل. بهتراز فیک هست که معلوم نیست چیه تو کدوم زیر زمین با چه موا ...

من ریمل مای دارم ، نقره ای حالت استیل داره عالیه و خیلی بلند میکنه و مشکی ! قیمتشم بین ۴۰ تا ۵۰ بود 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2728
چطور با این قیمت ؟؟؟؟ الان 70 یا80 هست من بعد عید قیمت کردم 

نه عزیزم هم بی یو هست هم یو بی من یو بی گرفتم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
عزیزم اینا لیبل وزارت بهداشت دارن حداقل. بهتراز فیک هست که معلوم نیست چیه تو کدوم زیر زمین با چه موا ...

شما به لیبل وزارت بهداشت کشور عزیزمون اعتماد داری اونوقت؟ 😅😅😅😅

حالا وزارت بهداشت هیچی, ازین لیبلا فیکشم هست عزیزم میزنن رو همه ی اینا هست اتفاقا, حالا نمیدونم فیکه یا نه ولی دارن اینام 

2738
شما به لیبل وزارت بهداشت کشور عزیزمون اعتماد داری اونوقت؟ 😅😅😅😅 حالا وزارت بهداشت هیچی, ازین لیب ...

خرجی هاشو از کد بهداشتی میشه تشخیص داد البته که ایرانی وخارجی رو هم از جای معتبر باید خرید

پس میخوای کلا نخر؟ 😅

من چند نفر گفتن که فیک رو به حساب جنس اصل انداختن بهشون با همون قیمت اصلی

پس گرونی اونا دلیل بر اصل بودنشون وکیفیت شون نیست

باید اطلاعات خود شخص زیاد باشه

واینکه معمولا ایرانی ها فیک ندارن

من چند نفر گفتن که فیک رو به حساب جنس اصل انداختن بهشون با همون قیمت اصلی پس گرونی اونا دلیل بر اصل ...

اطلاعات شخصی ادم راجع به چی زیاد باشه دقیقا؟؟ شما اصل و فیک رو چجوری تشخیص میدی مثلا؟ 

2706