2733
2734

سلام به همه شمااقدامیهای ماه مبارک رمضان امیدوارم بارداری خوبی داشته باشین اگه سونوکردین جنسیت بچتونومیدونین بیایین بگین عزیزان منم خداخاسته باردارشدم توهمین ماه وسونوی ۱۲ هفته گفت احتمال زیادپسره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرفتین سونو؟

چرا ولی نپرسیدم 

چون گاهی لکه بینی دارم 

و ی میوم تو رحمم هست 

فقط میخوام سالم باشه و زود این روزا بگذره و دنیا بیاد ب سلامتی ان شاءالله 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
چرا ولی نپرسیدم  چون گاهی لکه بینی دارم  و ی میوم تو رحمم هست  فقط میخوام سالم باش ...

ان شاالله سلامتی که بزرگترین نعمته خداسالمشون کنه من عاشق دخترهستم دوست داشتم دخترباشه ولی سونوگفت احتمالاپسره اول سلامتیش مهمه بعدجنسیتش

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2738
جنسیت بچم دختره😍 البته ماه رمضونه ۹۱ حامله شدم ...

خدابرات حفظش کنه میگن بچه های ماه رمضان بیشتریشون دختره کاش ازمنم اشتباه باشه وبه خیردخترباشه😍

ان شاالله سلامتی که بزرگترین نعمته خداسالمشون کنه من عاشق دخترهستم دوست داشتم دخترباشه ولی سونوگفت ا ...

فدات

خب قطعی ک نگفته ان شاءالله همون ی ک میخوای بشه 

من خودم حس میکنم دختره 

ولی بقیه میگن پسر داری 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
فدات خب قطعی ک نگفته ان شاءالله همون ی ک میخوای بشه  من خودم حس میکنم دختره  ولی بقیه م ...

ان شاالله به امیدخدامنم حس شمارودارم راستی علایمتون چیه 

استارتر تغذیه خودت وشوهرت چطوره؟؟روزای تخمکگذاری اقدام کردی؟

تغذیه من خوب بودولی شوهرم توماه رمضان خوب اشتهانداشت من اقدام نکردم بارداریم خداخاسته بودجلوگیری میکردم واسه دل خودم که باردارشدم

2706