2733
2734
عنوان

خانومای باردار بیان

141 بازدید | 33 پست

مکمل و قرص و اهن و اینا چی میخورید؟؟

من اهن و مولتی ایرانی میخورم 

تو بارداری اولم همه رو خارجی میگرفتم بنظرتون کدوم بهتره؟؟ همش میگم نکنه در حق این بچه اجهاف(اجحاف)بشه😕

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ایزن پلاس

فمبیون ۲

استئو

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2738
٢٨ EASY IRON پريناتال فكرركنم اسمه يكي ديگشه  با كلسيم كه ديگه نميخورم چون خيلي قوي بود تا م ...

منم 28هفتمه 😍

پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
عزيزم😍😍 تاريخ زايمانتون كي هست؟!

25ابان گفتن البته من سز هستم فک کنم زودتر باشه

شما چی؟

من پریناتال میخورم با کلسیم پلاس خارجی آمپول پرولوتنم میزنم . این سری اهنم اومد پایین برام نمیدونم چی چی آیرون نوشت قیمتش 120 تومن بود نگرفتمش اهن ایرانی گرفتم میخورد دیگه کف گیر خورده ته دیگ

2706