2703
2553

یه عروسک فقط خیلی دوسش دارم😍

خود را به خدا بسپار،همراه سراسر اوست                              دیگر تو چه میخواهی؟!بهر طلبت از دوست                         خود را به خدا بسپار،چون اوست نوازشگر                             چون ناز تو می خواهد،او را ز درون بنگر                               خود را به خدا بسپار❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جاشون امنه   سرفرصت سرقتشون كن

🤣جاندارم خواهر

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
دفتر خاطرات روزانه ام هر از گاهی نگاشون میکنم خندم میگیره  یه چند تایی لباس و عروسک هام که توی ...

از چندسالگي خاطراتتو نوشتي؟به نظرم خيلي خوبه بعدا تو برخورد با بچه هم ميشه ازش استفاده كرد(نيازهامون تو سن هاي مختلف فرق ميكنه وبا گذشت زمان يادمون ميره)

من یه بلوز و دامن دارم خیلی نازه نگه داشم واسه بچم

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
2714
از چندسالگي خاطراتتو نوشتي؟به نظرم خيلي خوبه بعدا تو برخورد با بچه هم ميشه ازش استفاده كرد(نيازهامون ...

از نه سالگی فکر کنم بود بعد یه مدتی قطع شد که باز از 13یا 14سالگی آگه اشتباه نکنم شروع شد 

اره خیلی باحاله 

2706