1345
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

فقط يه لنگه چكمه،اونيكي لنگش نميدونم چي شده گمونم گم شده بوده اينم مامانم نگه داشته گمونم واسه قبل از سه سالگيم باشه چون به پاي پسرم كه چهار سال بود نخورد.

پيچيده شميمت همه جا اي تن بي سر/چون شيشه عطري كه دَرَش گمشده است

لباس جشن دندونيم 

پاپوش داشتم شكل سگ بود 

كلاه خرگوشيم

كيف پيش دبستاني و دمپايي ك بايد اونجا ميپوسيديم 

كتابا و دفتر مشق كلاس اولم 

چند دست لباس 

دو جفت كفش دو سه سالگي 

پلاك دست و گوشواره و گردني نيني بودني هام🙈

من متولد ٧٧م البته

عروسكام هم همسون موجوده

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
عكسشون رو داريد بذاريد

خونه مامانمه   

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1288

یه عروسک فقط خیلی دوسش دارم😍

خود را به خدا بسپار،همراه سراسر اوست                              دیگر تو چه میخواهی؟!بهر طلبت از دوست                         خود را به خدا بسپار،چون اوست نوازشگر                             چون ناز تو می خواهد،او را ز درون بنگر                               خود را به خدا بسپار❤
1364