2737
2734

سلام بچه ها من دوسه تا دکتر عوض کردم تا حالا  .دندون خرابم۱۸تا داشتم 

قبلی ها پیر بودن و هیززررررر ب همه جای ادم دس میزدن بخدا چندشم میشد ب شوهرم گفتم عصبی شد و مجبور شدم عوض کنم دکترمو .خودش رفت ب دکتر جدیدی ک میگفت خیلی خیلی بد اخلاقه پول داد و برام نوبت زد

جوونه و خوشگل .ولی از پیرا بدتره هی میگ عزیزم

اخی دردت اومد ؟شما خانوم خوبی باش من یجوری میزنم دردت نیاد

دوبار لپمو کشیده .هی میگ چ مژه هایی بلندی دارین خانوم .ب منشیش داد میزنه با تشرررر بیا صورت خانومو پاک کن😑یا اونروز گفت اگ دردت میاد دست چپ منو فشار بده یا وقتایی ک دست راستمو میزنم ب کنار صندلی پاشو میاره بالا میزنه ب دستم

دیگ خسته شدم هنو دوشنبه روکشام میاد ب شوهرمم جرات نمیکنم بگم

برای شما پیش نیومده ؟چیکار میکنین ؟

بهم بگید براتون حمد بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا چه قدر پررو تشریف داره

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2731

چرا دکتر زن نمیری؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738

بدون ارایش و ساده برو

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
2706