2410
2553
الهی من دورت بگردم ایشالا هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده خیلی دلم شکسته یکساله میرم میام از همه حرف ...

خدا جوابشون میده عزیزم

حضرت رسول میگه: " بترس از ستم کردن بر کسی که جز خدا کسی را ندارد"

انشالله به زودی امنت سبز میشه خواهر گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ک دامنت سبز بشه برای منم دعا کن بختم باز بشه و ازدواج کنم مینا هستم

عزیز دلم ایشالا ب حق عابروی پیغمبر ی شوهر سالم و صالح گیرت بیاد مینا جون دعا میکنم براهمتون

2456
خدا جوابشون میده عزیزم حضرت رسول میگه: " بترس از ستم کردن بر کسی که جز خدا کسی را ندارد" انشالله ب ...

خیلی سخته اخه من تازه یکسال و نیمه ازدواج کردم چون با جاریم تو ی موقع بوده دختر خالمه اون الان 6 ماهشه همه ب من میگن نازا کارم شده شب و روز گریه

2714
ان شالله یه پسر سالم و صالح بده بهت برا منم دعا کنین مامان شم دختر پسر مهم نیس

اون ک صد البته ولی برا اینکه اسمش و بزارم حسین گفتم پسر وگرن هرباشه سالم باشه ایشالا همه ی منتظرا ی خبر خوب بشنون دامنشون سبز شه

انشالله خدا كمكت ميكنه  امسال دقيقا روز عاشورا تولدمه  ازجدم امام جعفر صادق ميخوام كه به ...

عزيزم ميشه واسه منم دعا كنيد منم يه دختردارم دلم مىخواد اين يكى اول سالم وبعد ش پسر باشه خانواده خودم وشوهرم خيلى به پسر داشتنشون مى نازن منم دلم مىشكنه😔

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

یا امام حسین تو را به علی اصغرت قسم همه ی چشم انتظارای بچه را از چشم انتظاری در بیار فرزند سالم و صالح بده، خیلی انتظار سختیه خیییییلی 😔

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

ادم اگه مشکل نازایی داشته باشه فقط بچه میخواد سالم باشه شما دنبال جنسیتشم هستی😞

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
فدات شم نکن این کار با خودت! یک سال و نیم که چیزی نیست به خدا توکل کن حل میشه بابا

انقد نظر و نیاز کردم هر چی ک بگی من انجام دادم امیدم فقط این ماهه اخه تولدمم هست تولد شوهرمم هست تو شهریور میگم میشه ی کادوی خوب برام از آقام نمیدونم چرا خیلی ته دلم روشنه خیلی

2706