2733
2734

امشب چندتا تاپيك خيانت ديدم 

داغون شدم البته خيلي  ناراحت شدم و خودمو گذاشتم جاي اون خانما 

خودمم شكاك شدم بخدا همش ميترسم 

امشب بعد اين تاپيكا رفتم به شوهرم كه سر كاره گير دادم چرا اينقققد انلايني 

همچين جبهه گرفتم كه اگه قانعم نميكرد تا صبح سكته ميكردم 

😷😷😷😷😷

نه چون ميدونم دروغه بيشترش

ساده نباش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو ک انقد تاثیر پذیری نیا نی نی سایت...داغون میشی

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
نه چون ميدونم دروغه بيشترش ساده نباش

کاربر قدیمی..پیشکسوت..بزن ب افتخارش😅😅🖐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738

ن بابا 

خودم درد کم ندارم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
والا دیگه  کارم رسیده ب۶ اینکه گوشی موشی چک می کنم

منم به سرم ميزنه اما از اينكارم خجالت ميكشم

همه ي خانما گوشي چك كردن يه چيزي ديدن 

منم هي ميكم برم ببينم 😑

خل و چل شدم 

البته که بیشترش دروغه

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706