2726
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9326 بازدید | 285 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب من همه اینارو مجردی خودم انجام میدادم تنهایی باحال تر بود با سلیقه خودم به اختیار خودم  اصل ...

واقعا خیلی بده یکی بهت بگه این کارو بکن اون کارو نکن ما هنوز نامزدیم ولی خیلی پشیمونم همش میگم کاش هیچ وقت نامزد نمیکردم هیچ غصه ای نداشتم بیخیال بودم میرفتم بیرون میگشتم خیلی دلم واسه اون موقع ها تنگ شده وقتی به قبل از نامزدی فکر میکنم اعصابم کلا بهم میریزه😭😭😭 دیگه حس هیچ کاری رو ندارم اصلا به خودم نمیرسم 

والا مردم طبل تو خالی شدن دوستم میگفت زایمانم بیمارستان خصوصیه از قصا زایمانش با زایمان فامیل ما توی ...

مگه هتله ۸ خواب🤔🤔🤔🤔

تیکر یکسالگیه دختر گلمه💞💞💞💞🤗🤗🤗🤗😍😍😍
لات نمیخواستم عشق دوساله ام اینجوری بود ولی تهش بی تفاوتی کرد و تنها موندم و تصمیم اشتباه گرفتم

گرفتم این شوهر اونی نیست که می خواستی . جدای شوخی بگم اصلا معلوم نمی کنه که یکی تا آخر زندگی خوب بمونه . ایشالله زندگیت بهتر از این بشه . شوخی میکنم به دل نگیری . 

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
بخدا مال خودت خیلیم مرد خوبیه سالم وصاف وصادق؛خونه و ماشین و مغازه ام داره

خب مشکل چیه؟؟؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
آفرین وووی مخصوصا اونایی که دغدغه شون شده مثبت بودن بی‌بی چک اه اه 

بخدا دیگه ب شوهرم گفتم پنج شش بسته کدعین و ژلوفن بخره بزارم توخونه هی بخورم از بس سردرد میگیرم شبو روز خواب ندارم یا همش استرس بچه رو دارم....ادم بعد امدن بچه میفهمه زندگی دونفره چقد راحت بود

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706