2726
عنوان

دلم میخواد دختر مجردا رو خفه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9326 بازدید | 285 پست
منم دلم میخواد اینایی ک بچه میخوان رو خفه کنم....واقعا منم خسته شدم از نگه داشتن بچه همش بیخوابی همش ...

آفرین وووی مخصوصا اونایی که دغدغه شون شده مثبت بودن بی‌بی چک اه اه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کی

دور از جون

اگه همین فردا همسرتو از دست بدی و مجرد  بشی‌ خوشبخت  میشی 🤔

)خدایی نکرده )

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
هاااااااااااااا!!!! چی شد ؟؟؟ شما لات میخواستی مرد گیرت اومده . پیشمونی سروته کن راه یه طرفه نیست بق ...

لات نمیخواستم عشق دوساله ام اینجوری بود ولی تهش بی تفاوتی کرد و تنها موندم و تصمیم اشتباه گرفتم

میدونستم ولی تصورم از شوهر یه مرد خشک جدی و مغرور بود که کم حرف باشه ومن بیشتر بهش محبت کنم ولی شوهر ...

عجبببببب..... متاسفانه قدرشو نمیدونی عزیزم رک بگم خوشی زده زیر دلت خدا نکنه روزی برسه که اینجا تاپیک بزنی قدرشو ندونستم و این نعمت از کفم رفت نصف زنای اینجا مشکلشون خشک بودن و مغرور بودن مرداشونه 

پس چرا میخوای ازدواج کنی

چونکه سه ساله بهشون قول ازدواج دادم 

نمیتونم الان بزنم زیرش 

بهشون گفتم درسم که تموم شد ازدواج کنیم

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2706