2726

نگران افزايش سنتون وعقب بودن از ديگران هستيد؟

يا مثلا يه كاري رو بخواييد انجام بديد بگيد ديگه از سنم گذشته يا نريد دنبال آرزوهاتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه چون خیلی های دیگه رو میبینم که سنشون خیلی از من بیشتره اما تو سن بالا هم موفق شدن 

خيليام هستن تو سن پايين وبه موقع به اون موفقيت ها رسيدن،مقايسه كردن درست نيست ولي حس عقب موندن به آدم دست ميده

من 37 سالمه  گاهی وقتابا خودم میگم برای بچه دوم آوردن دیرشده.البته قبلا دوبار حامله شدنم ولی مت ...

نهههه ديگه خوبه٣٧سني نداريد بعدشم زير نظر دكتر باردارشيد مشكلي پيش نمياد

من ۳۷ ساامه چند ساله میخوام رانندگیم رو تکمیل کنم عقب انداختم الان حس میکنم دیر شده

نه برای اینکارا که دیر نیست هیچ وقت کلا یکی دوماه وقت بذارید گرفتید بهترازاینه که هیچ وقت رانندگی رو تجربه نکنید(اگه علاقه دارید)

نه برای اینکارا که دیر نیست هیچ وقت کلا یکی دوماه وقت بذارید گرفتید بهترازاینه که هیچ وقت رانندگی رو ...

مرسی عزیزم تنبلی میکنم بیشتر از ده ساله گواهینامه دارم ولی میترسم بشبنم پشت ماشین... ولی باید ترس و تنبلی رو بذارم کنار

مرسی عزیزم تنبلی میکنم بیشتر از ده ساله گواهینامه دارم ولی میترسم بشبنم پشت ماشین... ولی باید ترس و ...

خب پس کارتون راحتتره دیدم میان چند جلسه با مربی برای یادآوری میگذرونن یا میتونید با ماشین خودتون یه جای خلوت تمرین کنید

2706