2737
2734
عنوان

نظرتون مهمه واسم

93 بازدید | 12 پست

سلام‌. من دانشجوی ترم دو علوم تربیتی هستم. شنیدم این رشته اصلا بازارکار نداره و خوندش ارزش نداره. واقعا خیلی دلسرد شدم اصلا افسردگی گرفتم روز و شب دارم به این قضیه فکر میکنم حس میکنم دارم وقتمو تلف میکنم‌. واقعا درسته که این رشته بازار کار نداره؟؟؟؟ لطفا جواب بدید🙇😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم تو ایران هیچ رشته ای بازار کارنداره

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2731

عزیزم بازارکار هیچ رشته ای ب جز فرهنگیان تضمین شده نیس 

کسی از ۳سال دیگه ک شما فارغ التحصیل میشی خبرنداره 

درضمن علوم تربیتی ی رشته پرطرفداره ک جدیدا قبول شدنش رتبه بالا میخاد پس سعی کن ب حرف دیگران گوش نکنی 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

اتفاقا خیلی هم خوبه لیست رشته هایی رو که هرسال اموزش پرورش میگیره ببین هرسال علوم تربیتی هست.اتفاقا من تحقیق کردم حتما براارشدم یا مدیریت دولتی یا علوم تربیتی میرم...چون کلا دوست دارم و باروحیه م جوره..شمادرستو بخون تلاشتو بکن انشاالله کارم جور میشه

همیشه در هرحال و درهرکجا میدانم خدایی هست  خداوندی که نزدیک ترازهرچیزی بمن است  خانواده .عشق ،آرامش،ودلخوشی هایم همه هدیه خداهستندبمن.  ...خداوندا خودت نگهدار دلخوشی هایم باش....  همیشه باخود زمزمه میکنم چنان نماندو چنین نیز نخواهد ماند،.....لبخندفراموش نشه...  
اتفاقا خیلی هم خوبه لیست رشته هایی رو که هرسال اموزش پرورش میگیره ببین هرسال علوم تربیتی هست.اتفاقا ...

ببخشید مدیریت اموزشی .حواسم نبوده اشتباه نوشتم

همیشه در هرحال و درهرکجا میدانم خدایی هست  خداوندی که نزدیک ترازهرچیزی بمن است  خانواده .عشق ،آرامش،ودلخوشی هایم همه هدیه خداهستندبمن.  ...خداوندا خودت نگهدار دلخوشی هایم باش....  همیشه باخود زمزمه میکنم چنان نماندو چنین نیز نخواهد ماند،.....لبخندفراموش نشه...  
2738
اتفاقا خیلی هم خوبه لیست رشته هایی رو که هرسال اموزش پرورش میگیره ببین هرسال علوم تربیتی هست.اتفاقا ...

عزیزم شما تحقیق کردی بهت گفتن که رشته علوم تربیتی خوبه؟؟