2733
2734
عنوان

چقدر بده عاشق شوهرت نباشی

| مشاهده متن کامل بحث + 3337 بازدید | 160 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از اول نبودي پس چرا زنش شدي و بدتر اين كه چرا بچه دار شدين 

اما اگه يهو ازش زده شدي 

پس اميدي حس هنوز ميتوني عاشقش بشي و دوباره زندگي تو با عشق شروع كني

خدایا شکرت 🙏🏻
2731
چجوریه شوهرت مگه.؟

بددهن بد قدش هم قد خودم  خرجی بزور میده

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
اگه از اول نبودي پس چرا زنش شدي و بدتر اين كه چرا بچه دار شدين  اما اگه يهو ازش زده شدي  ...

ازاول دوسش نداشتم هی گفتم درست میشه اما نشد..

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

منم عاشق شوهرم نبودم از لج عشقم ازدواج کردم 

اما شوهرم عاشقم بود و میدونست من یکی دیگه رو میخوام خیلی سعی کردم دوسش داشته باشم تا دو سال اول عاشقش نبودم ولی ادای دوست داشتن درمیاوردم اونقد تو نقشم فرو رفتم که یواش یواش واقعی شد و بهش علاقه مند شدم 

2738
از اول دوسش نداشتی؟

اره

اون چی

بی محبته یسره پای تی وی نمیدونم😡

به خدا عاشق نباشی بهتره زندگی داری بچه داری عاشقم نیستی وابسته نیستی دلبسته نیستی آزادی عاشقی حس درب ...

ای گل گفتی

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
ازاول دوسش نداشتم هی گفتم درست میشه اما نشد..

مطمئنم از همون اولش ویژگی های منفیش رو بولد کردی...اگه به اخلاقیات خوب و مثبتش فکر میکردی عاشقش میشدی

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
چرا چیزی باعث شد که زده بشی ازش یا کلا هیچوقت نمیخواستیش

ازاول نمیخاستمش گفتم درست میشه ولی بدترشد

2706