2737
2734
عنوان

من همونم که فرش قسطی داشتن

139 بازدید | 13 پست

آدرس سایت و اینستا اینه بچه ها

Www.ghalikade.ir

https://www.instagram.com/ghalikade_

ir/?hl=en

اقساط دوازده ماهه ست

اگه پسندیدین بگین که از نی نی سایت پیدا کردین، من میگم تخفیف خوب بدن ایشالا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدرس کجاست واینکه قیمتا رو چجوری میشه فهمید؟؟

توی اینستا اکثر پستا قیمت داره عزیزم. هرکدام نبود کامنت بزارین سریع می‌پرسم فردا براتون. ما کاشانیم ولی ارسال رایگان داریم

2731
2738
اقا من فرشام ماله كاشان ولي ازش. راضي نيستم بعد چهار سال هنوز پرز داره و اصن سفت و مرتب نيس ميشه يكم ...

چندشونه خریده بودین؟ هزار شونه و هزاردویست شونه که الان هستن کاملا متراکم و سفتن عزیزم. سعی کنید حتی الامکان هفتصد شونه نخرید.

چندشونه خریده بودین؟ هزار شونه و هزاردویست شونه که الان هستن کاملا متراکم و سفتن عزیزم. سعی کنید حتی ...

Oفكر كنم ٧٠٠خوب من چهار سال شايدم بيشتر خريدم  

ممنون از راهنماييت خيلي وقته قصد دارم عوض كنم دو تا نه متري ميخوام با ي كناره متري ولي فعلا واسه پولشو گروني دس نگه داشتم

Oفكر كنم ٧٠٠خوب من چهار سال شايدم بيشتر خريدم   ممنون از راهنماييت خيلي وقته قصد دارم عوض كنم ...

آره اون موقع که شما خریدین هزارشونه تازه داشت میومد، اغلب 700بوده. ان شاالله به زودی براتون جور بشه بخرین. دوست داشتی مدلارو ببین اگه خواستی قسطی بردار تا طرح اقساط هستش.