2737
2734
وای بنده خدا...حتما خوشگله؟حالا کاش بزارن بسازن اینا باهم.خوب باشن باهم.سن مهم نی.بعد از لحاظ ظاهری ...

خیلی معمولیه شوهرشم معمولیه 

ولی خیلی ساده و بی زبونه..فکر کنم اونا دیدن این بنده خدا اینقد ساده و خرف گوش کنه راضی شدن...کلا بدون اطلاع و اجازه مادرشوهر و خواهرشوهر کاری نمیکنه☹حتی اسم پسرشم مادرشوهرش اینا انتخاب کردن.خونشونم نزدیکه بهم.

خوشبختن خداروشکر یعنی تاجایی که من میدونم ولی خب من اون مدل زندگی رو دوس ندارم🙁🙁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی معمولیه شوهرشم معمولیه  ولی خیلی ساده و بی زبونه..فکر کنم اونا دیدن این بنده خدا اینقد سا ...

وای اره بنده خدا...بدبخت گناه خو نکرده عروسشون شده.حالا یه دوسال بزرگتر دیگه نباید اینجورباشن با طفلی.ایشالا که خوشبخت باشه با شوهرش.مادر شوهر خواهرشوهر کیلو چند😛😛😝😂😂

2728
وای اره بنده خدا...بدبخت گناه خو نکرده عروسشون شده.حالا یه دوسال بزرگتر دیگه نباید اینجورباشن با طفل ...

انشالله همه جوونا خوشبخت باشن❤❤❤

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

زن پسرعموم چنسال از خودش بزرگتره 

زنش هم از قبل شوهرش فوت شده بود و یه دختر 15 ساله داره خیلی هم خوب دارن زندکی میکنن و یه بچه هم از پسرعموم 

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
2738

منم خواهرم دوسال از شوهرشون بزرگ‌تر ولی خیلییی زندگی شیرین و قشنگی دارن بستگی به مرد داره ولی سن واقعا مهم نیست هم هم سر. بودنه خالم هم ۸سال بزرکتر ولی اونا هم یه عالمه خوشبختن

يكى از زنمو هام ٤سال بزرگتره

يكى ديگه شون ٢سال

يكى از زنمو هاى شوهرم٦ماه بزرگتره

خودمم ٢ماه بزرگترم

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️

مثل من 

منم شوهرم 4 سال ازم بزرگتره ولی با رفتاراش انگار 5 سال هم از من کوچیکنره

ولی خواهر شوهرم 6 سال از شوهرش بزرگتره شوهرش طوری برخورد داره که انگار این بچه ش 

همه چی به شانسه و اینکه بیخیال باشی 

اینا کلا خانوادگی بیخیالن

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
2706