2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که شکمم ی کوچولو دارم.کلا از رو لباس معلوم نیست.😊😊😊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

دکتر من میگه تا ده روز نباید ببندی چسبندگی میاره

🤔🤔🤔

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ببین الان هر کسی سزارین شده ازش دفاع میکنه.طبیعی هم همینطور بهت پیشنهاد میکنم از اطرافیان دلسوزت کم ...

عزیزم منظورم کلاسای بارداری که میرم بود.....همش میگن طبیعی خوبه...منم خب بچم فعلابریج مونده. ..نگرانم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
عزیزم منظورم کلاسای بارداری که میرم بود.....همش میگن طبیعی خوبه...منم خب بچم فعلابریج مونده. ..نگران ...

اونا هم‌ناچارا تبلیغ کنن پون دستور دارن تبلیغ کنن گلم

بازم ممکنه واقعا طبیعی بهتر باشه

میگم مثلا از مادر یا خواهر یا دوست صمینی مهربون اینطوری سوال کنی بهتره

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
2738
اونا هم‌ناچارا تبلیغ کنن پون دستور دارن تبلیغ کنن گلم بازم ممکنه واقعا طبیعی بهتر باشه میگم مثلا ا ...

مرسی عزیزم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤