2733
2734
عنوان

ساناز سعیدی چقد صورتش خوش تراشه😢نه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7698 بازدید | 81 پست

وای اصلا خوشگل نیست اصلا ظرافت نداره خیلی زمخته 

نمیدونم چرا هرکی چشم سبزو پوست سفید باشه رو میگیم خوشگله البته سلیقه اس دیگه

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اصلا خوشگل نیست اصلا ظرافت نداره خیلی زمخته  نمیدونم چرا هرکی چشم سبزو پوست سفید باشه رو م ...

اتفاقا من از پوست سفید بدم میاد

گفتم ک تراش صورتش و حالت چشاش

ک میگن زاویه سازی کرده

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2728
حالا بگین من خوشگلم یا ساناز سعیدی؟😝😜

ماشالا چ خوشگلی

ابروهات

بینیت

گونه ت

عالییی

عمل اینا کردی؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2738
خودت مقایسه کن

وای اره

حق با شماست

2706