2410
2553
عنوان

چرا من علاعم بارداری ندارم 😓

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم به این نیست من سر بچه اولم ویار شدید داشتم وسر بچه دومم ویارم خیلی خیلی  کمی داشتم هر دوت ...

حالا شما یکی از توی این همه ادم طبیعی اینجوری بشید درست نیست ک همه مثل شما باشن ک

هنوز اول راهی از ده روز دیگه شروع میشه کم کم از فردا از بوی غذاها بدتت میاد.....

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2714
عزیزم هر کسی یک جوریه. فک کنم منو و شما با همیم. اما من حالت تهوع دارم ، زیاد ، و سنگینی و سفتی و ...

نه سونو قلب ۷ هفته که تموم شد قراره برم ...نه از اول فقط درد سینه دارم یکم و درد تخمدان 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
خدا بهت لطف داشته عزیزم. ناراحتی که بالا نمیاری؟ بهترین غذاهارو راحت بدون دل پیچه میخوری؟ ای بابا... ...

نه ناراحت نیستم نگران بودم گه چرا علاعم بارداری ندارم 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
نه سونو قلب ۷ هفته که تموم شد قراره برم ...نه از اول فقط درد سینه دارم یکم و درد تخمدان 

پریودتون کی بوده آخرینش؟ من فردا میخوام برم سونو قلب.

خب ، ایرادی نداره، مدلت اینجوریه. ولی ممکنه از ۸ هفته شروع بشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
حالا شما یکی از توی این همه ادم طبیعی اینجوری بشید درست نیست ک همه مثل شما باشن ک

میدونم ولی سیستم بدنی هر کسی فرق داره وخیلی رو دیدم که علایمشون ویارشون بر عکس هم بوده ولی جنسیت بچه شون یکی بوده 

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
نه ناراحت نیستم نگران بودم گه چرا علاعم بارداری ندارم 

اسی جان میشه بپرسم آخرین پریت کی بوده چه روزی؟

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
2706