2703
2553

من یه داداش کوچیک تر دارم خوراکی هاش رو همیشه زیر کلبه اش قایم میکرد یه روز من تو خونه بودم اون مدرسه بود خیلی گشنم شده بود رفتم کلبه اش رو گشتم یه دونه از این کیکا که تو حالت کاسه پلاستیکیه قاشق داره و پیدا کردم اقا اینو خوردم یادم افتاد الان بیاد خونه گریه میکنه خلاصه گذاشتم تو بسته بندیش چسب زدم بعد آومد  باز کرد بخوره دید داخل کاسه خالیه با پودر کیک داخلش بهش گفتم اینا شانسیه بعضی هاش رو خود اقاهه میخوره تا همین چندسال پیش هر وقت مامانم میخواست از اینا براش بخره مقاومت میکرد میترسید باز پوچ دربیاد 😅😅

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو مربای جاریم که داشت میپخت خونه مادرشوهر نمک ریختم😐😁پشیمونم نیستم 

😅😅 تعجب نکرد چرا این طعمی شده؟

2714

بچه بودیم پسرداییم موهاش بلند بود دم اسبی میبست،منم همیشه موهام چتری بود جلوش

گرفتم جلوی موهای پسرداییمو چتری زدم،خوشگل شدا فقط نمیدونم چرا محاسباتم اشتباه از اب دراومد و طول موهاش ی سانت ب زور میشد،از اون ب بعد دیگه موهاشو بلند نکردن

بچه بودم میگفتن اب بیار توش تف میکردم باانگشتم حلش میکردم    

😅😅یادم باشه از هر بچه ای آب خواستم بگم اول خودت بخور

باردار بودم ،بی حال بودم ،داشتم سوپ درست میکردم،قرص کلسیمم دستم بود که بخورم حتما و یادم نره

قرص کلسیم از دستتم سر خورد افتاد تو دیگ،منم از حرص برش نداشتم و گذاشتم خوب پپزهو بعد سوپ رو بردم برا شوهر و مادرشوهر جان و پسرمم خورد کلی به به کردن

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
😅😅یادم باشه از هر بچه ای آب خواستم بگم اول خودت بخور

خب میخوره دیگه تف خودشه یادت باشه به بچه ها نگی اب بیار

تازه الانم واسه شوهر میخوام اب سرد و گرم کنم با انگشت تستش میکنم نمیدونم چجوری فهمیده میگه میدونم باانگشت تست میکنی اخه عقدیم همیشه تو اتاقه من میرم از آشپزخونه میارم نمیدونم چجوری فهمیده  

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706