عنوان

جفت قدامی و چسبندگی رحم کمک میترسم

4254 بازدید | 20 پست

امروز دکترم گف چون جفت قدامیه ممکنه چسبندگی داشته باشم برام یک مهر سونو نوشت میترسم ایا خطرناکه اخه میگن حتی ممکنه باعث مرگ مادربشه 😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه فقط خودش گف چون قدامیه سونو داپلر اول مهر بگیر تا مطمئن بشیم من الان از ترس دارم میمیرم اخه نمیخو ...

وا این چ حرفیه ک میزنی الان ک مثل قدیم نیست علم پیشرفت کرده و اینطور اتفاقایی غیر ممکنه استرس نداشته باش توکل کن به خدا

پسر نازم عاشقتم  
مرسی دوستم بابت دلگرمی توکل بخدا

عزیزم من بارداری دومم هست،و جفت خلفی،سونو گفت چسبندگی داری،ولی ام آر آی انجام دادم مشکلی نداشتم،تا یک ماه فقط گریه میکردم و فقط خدا میدونه چی بهم گذشت،خدایا شکرت 

عزیزم من بارداری دومم هست،و جفت خلفی،سونو گفت چسبندگی داری،ولی ام آر آی انجام دادم مشکلی نداشتم،تا ی ...

خداروشکر عزیزم منم بارداری دوممه یه ماه دیگه برام سونو نوشت دیشب به زور خوابیدم قبلا ازدرد دندون نمیخوابیدم ولی دیشب برام درد دندون چیزی نبود وقتی داشتم درمورد چسبندگی و خطراتش میخوندم

مرسی عزیز دلم، خیلی خیالم رو راحت کردی، ممنون که جوابمو دادی😘

فدات عزیزم منم مثل شما الان که داشتم پستم و میخوندم خندم گرف از این همه ترسی که به جونم دادن اصلا اصلا نترس

2706