2726

مادرشوهرم از گردن تا کمرش درد داشت واصلا نمیتونست راه بره،موقع راه رفتن خم میشدو خیلیم درد داشت،چن تا دکتر رفت و ام ار ای دادبهش گفتن تنگی کانال نخاع داری همه میگفتن باید عمل کنه اما بخاطر بیهوشی و عوارضش ما ترسیدیم عمل کنن یکی از دوستان یه کلینیک بهمون معرفی کردن که تمام روش های درمانشون غیر جراحی بود با فیزیوتراپی ، تزریق استروئید اپیدورال و روش رفع فشار (یک روش رفع فشار می‌تواند از تنگی ستون فقرات کمری با رباط ضخیم‌تر تسکین یابد. این روش شامل استفاده از ابزارهای سوزنی‌مانند برای برداشتن قسمت ضخیم‌شده رباط برای افزایش فضای کانال نخاعی و برداشتن گیرافتادگی ریشه عصبی است. معمولاً بدون بیهوشی عمومی و با استفاده از راهنمایی تصویر غیرمستقیم انجام می شود.) خداروشکر مشکلش حل شد

مادرشوهرم از گردن تا کمرش درد داشت واصلا نمیتونست راه بره،موقع راه رفتن خم میشدو خیلیم درد داشت...

مادرشوهر منم کمر درد داره .یه شب حالش بد شد رفتن عکس گرفتن فهمیدن.

پاهاش سر میشه راه رفتنی تلو تلو میخوره

ولی نمیتونه یه جا بشینه خییبیییلی از خودش کار میکشه میشه کلینیکی که رفتن رو معرفی کنید تهران؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا من شنیدم خیلی عمل پیشنهاد نمیشه مگر اینکه با بقیه روش ها نتیجه نگرفته باشن بعضی دکترا قرص میدن ولی فقط مسکن ،مادرشوهرم دکترای زیادی رفت اما فقط این آخری خوبش کردن بت روش هایی که گفتم ،فک کنم عمل واسه سن بالای ۶۰سال خطر داشته باشه،اگه سنش بالاست ازدکتر بپرسید
کلینیک سینوهه میرفتن هم بسیار مجهز و بروز بودن هم دکتراشون خیلی با تجربه و حرفه ای هستن و همه دارای کد وزارت بهداشت و خوبی این کلینیک اینه که تمام روش های درمانشون غیر جراحی
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
اینم آدرس سایتشون 👇🏻👇🏻👇🏻
https://dr-jamaly.com/
 اینم کانال تلگرامشون
اینم پیج اینستاشون 
مطالبشون بسیار مفید و میتونه کمکتون کنه

بعضی دکترا قرص میدن ولی ففط مسکنن،مادرشوهرم دکترای زیادی رفت و قرص و آمپول بهش دادن ولی فقط مسکن بود ...

امروز دکتر بودن ۶۴ ساله شه . خیلی از عمل میترسه. 

مسکن ک میخوره ولی دکترش امروز ترسوندتش گفت اگه عمل نکنی دست و پاهات لمس میشن .

ولی نمیتونه یه جا بشینه خیلی کار سنگین میکنه