2726

شوهرخواهرشوهرم براش بستنی خرید اونم خورد چون خیلی یخ بود همش میمااید دور لبش وبعدمیخورد یه کمم خورد به موهاش خواهر شوهرم خییییلی افاده ایه گفت اه اه حالم بد شد ببین چطور میخوره نگاه نگاه دور لبشو وااااای موهاشو ببین.بعد همه خانواده بهش خندیدن منم حرصم گرفت  سردخترم  داد زدم گفتم این چه طرز بستنی خوردنی دیگه حق نداری تو جمع بستنی بخوری بردم دهنشو شستم اونم گریه کرد.خواهشا نیایدمنو شماتت کنید خواهرشوهرم دفعه اولش نیست  که ازاین افاده ها میادمنم دیگه نتونستم تحمل کنم.حالامیگه چراتو جمع سرش داد میزنی بچس دیگه خب اون بچه است تو که میفهمی چرا تو جمع مسخره اش میکنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رفتار خواهرشوهرتو نمیتونی تحمل کنی سر بچه ات داد میزنی؟جواب خواهرشوهرتو میدادی خب

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

نبایددادمیزنی بایدمیزدی دهن خواهرشوهرت به بچه چه ربطی داره که خوردش میکنی وواردبحث بزرگتراش میکنی اخه

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
تو که میدونی خواهرشوهرت بدجنسه..مراقب بچت باش خوب بخوره

من از اولش تو خوردن بهش آزادی دادم هرچقدر کثیف کاری بکنه برام مهم نیست بچه اس بذار هرجور دوست داره بخوره دخترم ۲سال ونیمشه اما امشب یهو قاطی کردم

2706