2737
2734
عنوان

دارم با پسرم به بن بست میرسم :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 148 پست
یه سوال دیگه پسر من چند وقته خیلی به چیزش دست میزنه و ور میره منم چند بار براش توضیح دادم که نباید ا ...

نه نگران نباش 

فقط به تذکر دادن ادامه بده حواسشو پرت کن

شرت مناسب پاش کن ببین عفونت ادراری نداشته باشه

خیلی باید استمرار داشته باشی تا یادش بره 

اها کنترل کن که چیزای بد ندیده باشه یا نشنیده باشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
پسر من اینکار و نمیکنه ولی سوال زیاد میپرسه دستشم میبره تو یقم سینمو میگیره ، کنجگاوی جنسی سوال منم ...

یا مثلا موقع لباس عوض کردن میاد یواشکی نگاه میکنه که یا دعواش میکنم یا با زبون خوش بهش میگم که کارش زشته و لی تاثیر نداره چون بازم کار خودشو میکنه.من و شوهرم هم خیلی مراعات میکنیم نمیدونم چرا این اینقد چشم و گوشش باز شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من اینکار و نمیکنه ولی سوال زیاد میپرسه دستشم میبره تو یقم سینمو میگیره ، کنجگاوی جنسی سوال منم ...

چندسالشه؟چی میپرسه؟  دست بهت ابدا نباید بزاری بزنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
الان یادم نیس ها مثلا تو سرسره راه بچه های دیگه رو میبنده من وای میسم کنار تا ببینه نتیجه رفتار زش ...

عین پسر منه ولی بیاد بگه کسی با من بازی نمیکنه من بغض میکنم گریه ام میگیره پس طبیعیه این رفتاراشون خیالم راحت شد یچه من مثلا تو پارک میره چوب یه بچه دیگه رو که داره خاک بازی میکنه بر میداره فرار میکنه منم میگم چکاره یکی دیگه داری به وسایل بقیه دست نزن درست میگم به نطرتون؟

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
2728
نه نگران نباش  فقط به تذکر دادن ادامه بده حواسشو پرت کن شرت مناسب پاش کن ببین عفونت ادراری ند ...

نه عفونت نداره از روی کنجکاوی دست میزنه میگه ببین مامان ، بزرگ شده  

یا مثلا موقع لباس عوض کردن میاد یواشکی نگاه میکنه که یا دعواش میکنم یا با زبون خوش بهش میگم که کارش ...

چشم و گوشش باز نیس کنجکاوه 

بیشتر بجای تذکر مستقیم حواسشو پرت کن

و قتیایی که اون کارو. نمیکنه تذکر بده

مثلا بگو اگه به بدنت دست بزنی عفونت میکنه بعد باید بریم دکتر دارو و امپول بده

یا بگو خیلی زشته که یکی کسیو. نگاه کنه اگه دیدی کسی لباس عوض میکنه باید سرت بندازی پایین و رد شی بری

بعدم جایی لباس عوض کن که نشه یواشکی نگاه کرد

چندسالشه؟چی میپرسه؟  دست بهت ابدا نباید بزاری بزنه

سوال مثلا مامانا ام گوگول دارن یا جلوشون چه شکلیه ؟البته زیاد نبوده چندباری ، اخه چیکار کنم تاب میپوشم میاد سینمو میگیره منو باباش خیلی رعایت میکنیم کلا حساسم رو این قضیه چند بار بهش گفتم مامان ناراحت میشه ولی نمیدونم دقبقا چیکار کنم یه مدت لباس یقه کیپ بپوشم

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
عین پسر منه ولی بیاد بگه کسی با من بازی نمیکنه من بغض میکنم گریه ام میگیره پس طبیعیه این رفتاراشون خ ...

به نظرم باید یه جور توجیهش کنی که کارش اشتباه و اینجوری کسی باهاش دوست نمیشه اگه اذیت کنه.

2738
عین پسر منه ولی بیاد بگه کسی با من بازی نمیکنه من بغض میکنم گریه ام میگیره پس طبیعیه این رفتاراشون خ ...

میخواد ببینه برداره چی میشه بزار نتیجشو ببینه اون بچه بیاد باهاش دعوا کنه حتی. مامانش ببره بچتو دعوا کنه

اگه گفت تو هم بیا به مامانش بگو 

بگو من اگه بیام چیزی بگم اون میگه بچه شما اول چوب بچه منو برداشت

بعد. من چی بگم؟ 

یا مثلا بگو قکر. کن اگه یه بچه چوب تو رو برداره دوس داری؟ 

سوال مثلا مامانا ام گوگول دارن یا جلوشون چه شکلیه ؟البته زیاد نبوده چندباری ، اخه چیکار کنم تاب میپو ...

تاپ که نباید جلوش بپوشی اخه این چجور رعایته دختر 

اخم کن 

بگو کسی نباید به بدن کسه دیگه دست بزنه 

سوال مثلا مامانا ام گوگول دارن یا جلوشون چه شکلیه ؟البته زیاد نبوده چندباری ، اخه چیکار کنم تاب میپو ...

همه گوگول دارن 

بعدم بگو زشته درباره گوگول حرف بزنیم

ینی توی خونه تاپ شلوارک نپوشیم؟

از وقتی میبینی بچه داره توجه میکنه نه

ولی دیگه خیلی بسه هم نباید باشی که جای دیگه دید چشمش چهارتا بشه اندام های تحریک کننده او چشم نباشن در همین حد

2706