2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
عزیزم طبع بدن همسرتون خیلی سرده ، موقع خواب هم رختخواب خیس میشه؟ 

فک نکنم ربطی داشته باشه همسر من بشدت گرمه و همیشه عرق داره حتی تو خواب

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
فک نکنم ربطی داشته باشه همسر من بشدت گرمه و همیشه عرق داره حتی تو خواب

من کارشناسی تغذیه دارم، چرا عزیزم بخاطر طبع سرده بدنه، البته اولش هم پرسیدم موقع خواب هم عرق زیاد میکنن، هر عرقی مربوط به طبع سرد نمیشه اما اگه موقع خواب ملحفه زیرش حتی سرش هم عرق می‌کنه بخاطر غلظت خون خیلی زیاده و دلیلش طبع سرده، از خوردن پنیر و غذاهای سرد منصرف بشید و تو صبحانه تون عسل و خرما و شیره و گردو زیاد استفاده کنید 

من کارشناسی تغذیه دارم، چرا عزیزم بخاطر طبع سرده بدنه، البته اولش هم پرسیدم موقع خواب هم عرق زیاد می ...

بله طب سنتی رفتن 

غلظت خون‌که دارن ولی بهشون‌گفت اکیدا گرمی نخورن 

البته نمی تونه هم بخوره خیلی جوش می زنه و گرمی شدید می کنه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
بله درسته

مه بانو جان الان برای خانم قبلی نوشتم دلیلش رو عزیزم ، نزار غذاهای طبع سرد زیاد بخورن، پنیر ، ماست، و چیزهایی که طبع سرد دارن کمتر بخورن، تو صبحونه حتما حتما شیره بزار، ارده بزار، عسل، تو ماست حتما نعناع فراوون و سماق بریز ، همسر منم طبعش سر. بود با یکماه رعایت عالی شد اگه سوال دارید بپرسید راهنمایی میکنم 

شما موقع خواب هم بدنتون زیاد عرق می‌کنه و ملحفه خیس میشه؟ 

همیشه نه ولی بعضی موقع ها بله وخ خ عرق میکنم یه جایی برم آبروم میره صورتم همینجوری پر عرق میشه 😭😭

2706