2410
2553

سلام دوستان

حالتون خوبه؟

امیدوارم حال دل همتون خوب باشه🌸☘️

من دانشجوام کرج،پارسال هم مستاجر بودم ،امسال انننقد اجاره ها رفته بالا،که صاحبخونه ی منم ازم کرایه ماهیانه میخواد که من ندارم،الان در به در دنبال خونه ام رهن کامل تو کرج

من طبقه ۴بودم بدون آسانسور😧🥴ولی دیگه ناچار بودم

خلاصه دوستان خواستم بدونید شما جاهای مناسب سراغ دارید رهن کامل متراژ حدود ۵۰یا پایین تر

من دختر خیلی تمیز و مرتب و مذهبی هستم

☺️

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی‌هاتون عزیزان🌸❤️

ب   الف  نون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
با یه دانشجوی دیگه اتاق بگیرین.نمیتونی؟

نه میناجون،راستش پارسال همخونه داشتم اولاش،ولی حیییلی اذیت شدم و اون زمین تا آسمون فرهنگش و ادبش و عقایدش باهام فرق داشت با اینکه ظاهرا مذهبی بود😧

ب   الف  نون

[QUOTE=101439378]خوابگاه خودگردان برو بهتره[/QUOTEترانه جان ،من چون با هم دانشکده ایام چندین سال اختلاف سن دارم خیلی سختمه تو خوابگاه موندن باهاشون

م

ب   الف  نون
2714
نه میناجون،راستش پارسال همخونه داشتم اولاش،ولی حیییلی اذیت شدم و اون زمین تا آسمون فرهنگش و ادبش و ع ...

منم امسال میرم دانشگاه.احتمالا خوابگاه برم.هزینه نمیتونم بدم.میشه راهنماییم کنی؟

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

کاش همون خابگاه ميرفتي برو به مسيول اتاقهاي خوابگاه بگو شما رو تو اتاق فلان بندازن مثلا با ترم بالايي ها, برو پيدا کن همسن و سالاتو و برو اتاق اونا...مسيول خوابگاه درک ميکنه...

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده