2726
عزیزم خیلی سخته درکت میکنم  منم ب نحوی چشیدم این موضوع رو  کاش بتونی ی جوری ب شوهرت ثابت ...

مرسي عزيزم ،اخه اينطوري منو جلوي شوهرم مقصر سردي روابطشون با من نشون دادن ،خودشون با پسرشون انقد بگو و بخند و گرم هستن ،ولي نميدونم اصلا انگار من نيستم اونجا 

چارتا كلمه هم كه ميگن نيش و كنايست يا تعريف از زناي خوب و خوشكل جلوي شوهرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

☹☹چقدر سخت . تو هم محلشون نده . حتما رفت و آمدتونم زیاده

هفته اي يه بار ميبينمشون ،شوهرم وقتي ميبينه رفتار من با اونا سرده متقابلا جبران ميكنه با خانواده من و هرچي ميگم بابا خانواده من كه خيلي تحويلت ميگيرن ولي خانواده تو اينطورين تو كتش نميره

هر بار كه ميرم اونجا با يه دل پر غصه برميگردم و ديگه هم به روي شوهرم نميارم چون درك نميكنه ولي واقعا ...

من همچین تجربه ای داشتم البته بیشتر در مورد جاریم که بی دلیل بهم کم محلی میکرد. با اینکه همیشه من سر حرف رو باهاش باز میکردم و سعی میکردم باهاش خوب باشم اون اصلا تمایلی به حرف زدن و گرم گرفتن نداشت. با این حال شوهرم منو مقصر میدونست. منم زورم میگرفت و تصمیم گرفتم تغییر رویه بدم. من که تا چند وقت پیش باهاش شوخی میکردم و گرم میگرفتم الان اصلا باهاش حرف معمولیم نمیزنم. در حد سلام خداحافظ. شوهرمم هرجور دلش میخواد فکر کنه. به من چه والا.

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2728
مرسي عزيزم ،اخه اينطوري منو جلوي شوهرم مقصر سردي روابطشون با من نشون دادن ،خودشون با پسرشون انقد بگو ...

نمیدونم واقعا چی بگم ،خیلی بی رحمن 

من جات باشم ،همینطور ک باهام رفتار میشه ،باهاشون رفتار میکنم ،ولی ن در حدی ک منم مثل اونا باشم و مثل خودشون بی فرهنگ 

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  
جاری نداری ،اگر جاری داشته باشی خوبه ک با هم بشین

نه هنوز،ولي  اخلاقشون متاسفانه يه جوريه كه ميترسم از جاري دار شدن،ميترسم كاري كنن حساس شم و خودمو بخورم چون هنين الانشم راجب دختراي فاميلشون مدام جلوي شوهرم تعريف ميكنن

نه هنوز،ولي  اخلاقشون متاسفانه يه جوريه كه ميترسم از جاري دار شدن،ميترسم كاري كنن حساس شم ...

اگه سعی کنی با جاری ایندت خوب بشی ،و البته امیدوارم ی ادم مهربون باشه اون جاری،ن از قماش خودشون ،این طوری ی هم صحبت خوب داری

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  
نمیدونم واقعا چی بگم ،خیلی بی رحمن  من جات باشم ،همینطور ک باهام رفتار میشه ،باهاشون رفتار میک ...

مرسي عزيزم ،اره خيلي بي رحمن به نظر خودمم 

من كلا دختر اروميم ولي احساس ميكم ناديده گرفتنشون عمديه و قصد بي احترامي دارن،ميگم حتي زورشون مياد كه اسم منو بيرن يا صدام كنن كه مثلا فلاني فلان كارو بكن يا فلان موضوع اونطوري شد و .....حتي تو حرف زدناشون نگاهشون خيلي كم پيش مياد به من بيفته 

اگه سعی کنی با جاری ایندت خوب بشی ،و البته امیدوارم ی ادم مهربون باشه اون جاری،ن از قماش خودشون ،این ...

ايشالا كه اينطوري باشه،من خودم خيلي دلم ميخواد اگه اينا بزارن 

چه جوری بلدن رو شون میشه کم محلی کنن من اصلا بلد نیستم .....خواهر شوهر مجرد داری؟

اره يه دونه بزرگتر از خودم،خيلي نفهمن 

دلم خيلي ميشكنه همشم به خودم ميگم برات مهم نباشه بابا ولي نميدونم چرا دوباره تو موقعيتش كه قرار ميگيرم بهم ميريزم 

جاريتون رفتارش با شما تغيير نكرده؟

چرا. یه خرده بهتر شده. ولی اصلاااا دیگه از چشمم افتاده به خاطر رفتارای قبلیش. یه جورایی خودش و شوهرش  فکر میکردن همه باید احترامشون کنن و تحویلشون بگیرن و خودشون به هیچکس محل نذارن من از این طرز فکرش درش آوردم😒

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2706