2703
2553

از اول ازدواجمون همينطوريه رفتارشون با من خيلي سرده و واضح تو رفتارشون ناديده گرفتنو منو نشون ميدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فقط سعی کن خود شیرینی نکنی که به چشمشون بیایی که برعکس جواب میده دقیقا مثل خودشون رفتار کن کم محلی ک ...

نه من كلا اهل چرب زبوني و زبون بازي اينا نيستم ولي خيلي رفتارشون اذيتم ميكنه 

مشکل روانی دارن ک بدون شناخت قبلی از اول اینجوری بودن . حسودن شاید . ولشون کن با بقیه معاشرت کن

خيلي تحملش سخته عملا تو جمع خودشون همه باهم حرف ميزنن الا من،هزار جور كلاس ميزارن و تعريف ميكنن من تا ميام يه حرف عادي بزنم يا خودشونو مشغول ميكنن يا حرف تو خرف ميارن بدتر از همه اينكه شوهرم همش مدافع اوناست و ميگه توهم خودته 

2714
وا چه بی ادبن تو هم آدم حسابشون نکن

اخه جالبه از اون طرف توقع دارن من خيلي گرم باشم و همش پيش شوهرم سوسه ميان كه زنت گرم نيست و خودش با ادم گرم نميگيره و 

خيلي تحملش سخته عملا تو جمع خودشون همه باهم حرف ميزنن الا من،هزار جور كلاس ميزارن و تعريف ميكنن من ت ...

درکت میکنم. طرز فکر شوهره صد برابر بدتر از رفتار اوناست 

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
راضی ب ازدواجتون نبودن؟

من نميدونستم ولي مث اينكه مادرش خيلي راضي نبوده كه بعدش به خاطر اينكه شوهرم خودش منو معرفي كرده بوده و ميخواسته قبول كردن ،ولي الان سه سال از عقدمون ميگذره 

وقتي ميريم اونجا با شوهرم حرف ميزنن و حتي اگه سرش تو گوشيش باشه با اينكه من نشستم صداش ميكنن كه فلاني راستي فلان موضوع اينطوري و اونطوري... اصلا انگار نه انگار كه من نشستم اونج

درکت میکنم. طرز فکر شوهره صد برابر بدتر از رفتار اوناست 

هر بار كه ميرم اونجا با يه دل پر غصه برميگردم و ديگه هم به روي شوهرم نميارم چون درك نميكنه ولي واقعا نميدونم وقتي اينكارارو ميكنن من چه برخوردي بكنم،حتي مثلا سر سفره چيزي بخوان كه اتفاقي كنار من باشه اصصصصلا به من نميگن يني كلللللا حتي منو صدا نميكنن 

من نميدونستم ولي مث اينكه مادرش خيلي راضي نبوده كه بعدش به خاطر اينكه شوهرم خودش منو معرفي كرده ...

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم 

منم ب نحوی چشیدم این موضوع رو 

کاش بتونی ی جوری ب شوهرت ثابت بکنی ،این مسئله رو ،تا اون حداقل مدافعت باشه .

اگرم گفتن چرا گرم نمیگیری بگو ،من کلا همه جا کم حرفم 

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  
2706